24 Вересня 2021

Trimble представляє ISOBUS сумісний дисплей GFX-750 з багатофункціональним навігаційним контролером

Сьогодні компанія Trimble (NASDAQ: TRMB) презентувала дисплей Trimble® GFX-750™ для використання в сільськогосподарському виробництві. Дисплей працює в комплекті з навігаційним контролером NAV-900, що містить найсучасніший GNSS-приймач Trimble сумісний з декількома супутниковими системами та досить простий в інсталяції на даху т/з. Розширене супутникове покриття забезпечує користувачам найвищу ступінь доступності сигналу, максимально збільшуючи робочий час – особливо при роботі на складному рельєфі.

Дисплей високої роздільної здатності з діагоналлю 25,6 см є ідеальною системою для користувачів, що працюють з технікою різних виробників, адже система сумісна з тракторами та причіпним обладнанням від більшості брендів. В дисплеї реалізована підтримка універсального протоколу ISOBUS, в розробці якого ключову роль відіграла компанія Müller-Elektronik, дочірня компанія Trimble. Протокол ISOBUS дозволяє контролювати сумісні агрегати та транспортні засоби незалежно від виробника використовуючи лише один термінал. Використання протоколу стандартизує налаштування системи, зменшує час простою та інсталяції, спрощує інтерфейс та процес обміну даними.

Дисплей GFX-750 представлений на міжнародній агропромисловій виставці “Агрокомплекс”, що проходить у Києві (Україна). Окрім того, дисплей буде продемонстровано на виставці Agritechnica, що проходитиме в м. Ганновер (Німеччина) з 12 по 18 листопада 2017 р.

Ця високопродуктивна система з можливістю автоматичного керування продовжує експансію компанії Trimble у світ Android-пристроїв і працює на сучасному програмному забезпеченні Precision-IQTM.

Можливості системи:

  • Гнучка комунікація між пристроями через інтегровані модулі бездротового зв’язку  Bluetooth® та Wi-Fi, а також швидкісну систему передачі даних BroadR-Reach®.
  • Надійний обмін даними між трактором та с/г обладнанням через  систему Field-IQ™ або протокол ISOBUS
  • Підтримка провідних корекційних сигналів:  Trimble RTX™, CenterPoint RTK, CenterPoint VRS, SBAS за допомогою контролера NAV-900.
  • Сумісність з гідравлічною та електричною системами автоматичного керування Trimble Autopilot™
  • Взаємодія з ПЗ Trimble Ag для керування с/г операціями по всьому  господарству

“Дисплей GFX-750 – це ідеальне рішення для аграрія, який вже готовий впроваджувати елементи точного землеробства – або який зацікавлений у модернізації наявних систем.” – каже Abe Hughes, генеральний менеджер сільськогосподарського підрозділу компанії Trimble. “Дисплей має зручний інтерфейс, а навігаційний контролер із вбудованим GNSS приймачем, легко встановлюється на даху кабіни. Ця інтегрована система, разом з рішеннями для керування агрегатами від Müller-Elektronik, що входить до складу Trimble, є втіленням нашого прагнення створити уніфіковану платформу, здатну повністю задовольнити  потреби аграріїв усіх країн в апаратному та програмному забезпеченні. Такий комплексний підхід дає аграріям змогу легше впроваджувати технологію точного землеробства незалежно від виробника, моделі або року випуску наявних сільськогосподарських машин”.

Дисплей GFX-750 постачається в комплекті з GNSS-приймачем від Trimble, що приймає сигнали на трьох частотах від кількох супутникових систем. Одночасний прийом сигналів від систем GPS, GLONASS, Galileo та BeiDou забезпечує надійну роботу та зменшує час конвергенції. Доступність та переваги використання вищезгаданих супутникових систем залежать від наявного супутникового покриття в конкретному регіоні.

Дисплей Trimble GFX-750 можливо буде замовити в дилерській мережі Trimble у четвертому кварталі 2017 року.

Trimble

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Як боротися з білою гниллю в посівах сої

Корисними порадами та тактикою боротьби із грибною...

Погода

Kyiv
рвані хмари
10.5 ° C
11.2 °
9.8 °
99 %
0.5kmh
75 %
Пт
13 °
Сб
14 °
Нд
17 °
Пн
15 °
Вт
15 °