18 Жовтня 2021

У британських магазинах продаватимуть вуглецево-нейтральну картоплю

Картоплю під брендом “Root Zero” вирощує в Пембрукширі компанія “Puffin Produce”. Продажі вже стартували в 200 кооперативних магазинах по всій Великобританії.

Окрім того, що ґрунт на картопляних полях має сертифікат про нульовий викид вуглецю, культура вирощується з використанням стійких методів ведення сільського господарства для видалення вуглекислого газу, оздоровлення ґрунту та збільшення місцевого біорізноманіття.

Компанія зробила всі можливі заміри вуглецевого сліду картоплі: від енергії, що використовується на фермі, транспорту, який доставляє продукцію “Root Zero” у супермаркет, і аж до того, що покупці готують картоплю вдома.

Генеральний директор “Puffin Produce” Х’ю Томас зазначає:

“Ми скористалися порадами кращих науковців і встановили партнерські відносини з організаціями, які допомагають нам вимірювати та знижувати викиди, а також сертифікувати наше виробництво. Сподіваємося, що “Root Zero” стане першим із багатьох продуктів із нульовим викидом вуглецю, відповідально вирощених та упакованих із дотриманням принципів сталого розвитку, а відтак, буде мінімізовано вплив харчової промисловості на зміну клімату”.

Варто додати, що “Root Zero” продукуватиме власну зелену енергію, установлюючи
сонячні панелі на виробничих майданчиках та вітряні турбіни на своїх фермах.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Виведено сорт картоплі з генами диких рослин стійкий до фітофторозу

Одним із найбільш розповсюджених і шкодочинних захворювань...

Корейські вчені отримали нове ефективне добриво з метану

Дослідники з Університету Кен Хі (Південна Корея)...

Погода

Kyiv
чисте небо
6.2 ° C
8 °
4.1 °
64 %
1.8kmh
0 %
Нд
6 °
Пн
11 °
Вт
10 °
Ср
13 °
Чт
17 °