Унікальне комплексне добриво Ярило PROуніверсал

181
Унікальне комплексне добриво Ярило PROуніверсал

Позакореневе підживлення є одним із ефективних методів живлення рослин у разі, якщо поглинання ними необхідних елементів із ґрунту ускладнене. Цей захід дає змогу оперативно вирішити питання нестачі того чи іншого поживного елементу в необхідний для рослин період росту та розвитку ще до прояву симптомів дефіциту. В 2019 році лінійка продуктів компанії «Ярило» поповнилась новим добривом для позакореневого підживлення – Ярило PROуніверсал. Це універсальне хелатоване добриво, яке вирішує питання комплексного живлення рослин у критичні періоди їх росту та розвитку.

Щорічна агрохімічна діагностика ґрунтів у різних регіонах України, яку проводять спеціалісти компанії «Ярило», свідчить про недостатній вміст у них не лише макро-, а й мікроелементів, що пов’язано із виносом поживних елементів культурами, які вирощуються за інтенсивними технологіями. Крім того, поглинання вкрай необхідних елементів живлення кореневою системою із ґрунту порушується внаслідок несприятливих погодних умов (посуха або надмірне зволоження) навіть за їх достатнього вмісту.

комплексне добриво Ярило PROуніверсалПозакореневе підживлення дає можливість швидко забезпечити рослини необхідними поживними елементами у критичні фази їх росту та розвитку. Однак формуляції сучасних комплексних добрив, розроблених під ту чи іншу культуру, не завжди відповідають реальній потребі рослин. Щоб уникнути цих ризиків, фахівці компанії розробили комплексне добриво Ярило PROуніверсал, взявши до уваги всі особливості живлення сільськогосподарських культур. У складі продукту, поряд із основними макро- і мікроелементами, є карбонові кислоти, що допомагають рослині нормалізувати обмінні процеси, покращують стійкість до стресових чинників і наділені хелатуючими властивостями. Швидке і повне засвоєння елементів живлення забезпечується поверхнево активними речовинами (ПАР).

Елементний склад Ярило PROуніверсал, г/лМікроелементи у добриві Ярило PROуніверсал схелатовані оксі­етилідендифосфоновою кислотою (ОЕДФ, з англ. HEDP) – комплексоном на основі фосфорної кислоти, який під дією сонячного випромінювання розкладається в листках рослин до фосфатів і забезпечує додаткове живлення рослин фосфором.

Комплекси на основі ОЕДФ спричиняють рістрегулюючу дію на рослину, проявляють антивірусні властивості та залишаються стабільними у широкому діапазоні рН робочого розчину.

Добриво Ярило PROуніверсал повністю задовольняє потреби будь-яких культур у збалансованому живленні в період найбільшого споживання необхідних елементів. Продукт характеризується високою концентрацією та збалансованим вмістом легкозасвоюваних елементів живлення, не містить фітотоксичних сполучень  і  сторонніх домішок.

Рекомендована норма витрати доб­рива Ярило PROуніверсал – 1,0–2,0 л/га.

Олександр Русін, канд. с.-г. наук, керівник наукового відділу ТОВ «Група компаній «Ярило»

Опубліковано в журналі “Агроном”, 2020

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram