14 Серпня 2022

Успішний 2017: збільшення частки ринку «Євраліс Україна» та рекордні продажі техніки Kuhn

Не дивлячись на те, що сезон 2017 року ще триває вже сьогодні деякі компанії звітують про його успішність. Так 19 липня під час прес-сніданку з журналістами вище керівництво компаній «Євраліс Семенс Україна» та «КУН-Україна» поділились своїми досягненнями у поточному сезоні, який став для них рекордним.

«Наша компанія працює на ринку України вже 10 років. За цей час ми стали одним із найбільших виробників насіння кукурудзи, соняшнику, сої та інших культур, які є у нашому портфоліо, – розповідає генеральний директор «Євраліс Семенс Україна» Володимир Яковчук.

Володимир Яковчук, генеральний директор «Євраліс Семенс Україна»
Володимир Яковчук, генеральний директор «Євраліс Семенс Україна»

«Сучасна «Євраліс Семенс Україна» – це повністю вертикально інтегрована компанія, яка об’єднує науку і виробництво, продаж та маркетинг. Значну увагу ми приділяємо науковим розробкам і дослідженням ринку, оскільки для нас дуже важливо розуміти чого потребуватиме аграрій в найближчому майбутньому. Адже виведення нового гібриду – справа не проста. Цей процес займає в середньому близько 10 років. І без чіткого розуміння того, як буде розвиватись ринок працювати неможливо.

Інший не менш важливий для нас напрямок – це власне виробництво. Наразі ми маємо повністю вертикально-інтегрований виробничий цикл насінництва: польове виробництво, доробка і кондиціонування насіння на заводі. Вдале поєднання наукових розробок, маркетингових досліджень і виробництва дозволяє нам із впевненістю дивитись у майбутнє.

Якщо говорити в загальному, то цей рік для компанії виявився досить вдалим. На сьогоднішній день частка ринку «Євраліс Україна» по кукурудзі зросла до 7%, при цьому майже 95% насіння, яке ми пропонуємо на ринку, виробляється в Україні з урахуванням місцевих адаптивних умов. Особливим успіхом серед аграріїв користуються гібриди нашої «Золотої Лінії» (ЕС Конкорд, ЕС Астероїд, ЕС Метод). Це наш преміум-сегмент – інноваційні високопродуктивні гібриди з ФАО від 250 до 380.

Не менш успішним був цей сезон і по соняшнику. Я взагалі пишаюсь лінійкою наших продуктів по цій культурі. Ми маємо гібриди, придатні для вирощування за всіма технологіями, що наразі застосовують в Україні. Це як гібриди, стійкі до нових агресивних рас вовчка, так і продукти для технологій Clearfield та Clearfield Plus. Завдяки такому широкому портфоліо і високій якості нашої продукції нам вдалося збільшити долю ринку з 6% у 2016 році до 10% у 2017. При цьому варто відмітити, що близько 60% насіння соняшнику, яке ми продаємо нашим аграріям  також виробляється в Україні. Якість при цьому відповідає всім світовим стандартам.

Сьогодні окрім України наша продукція експортується до Білорусії, Молдови та Сербії. Також ми знаходимось у фазі розгляду питання експорту і до країн ЄС, – зазначає Володимир Яковчук.

Успіхами своєї компанії поділився і Асад Лапш, генеральний директор «КУН-Україна».

Асад Лапш, генеральний директор «КУН-Україна»
Асад Лапш, генеральний директор «КУН-Україна»

«Закінчилось тільки перше півріччя 2017 року, а ми вже виконали і навіть перевиконали наш річний план, що може свідчити про дуже вдалий сезон. Взагалі, якщо порівнювати цей рік з минулим то ріст продажів лише за перше півріччя 2017 року перевищив цей показник за весь минулий рік. Це дуже гарна динаміка. Думаю, що такими темпами ми вже в цьому сезоні досягнемо рівня продажу, який запланований у нас на 2020 рік. Взагалі зростання попиту на нашу техніку спостерігається у всіх сегментах, але найбільший приріст демонструють ґрунтообробна та посівна техніка, а також обприскувачі».

За словами Асада Лапша такий успіх став можливим і завдяки тому, що компанія розпочала пропонувати українським аграріям широкозахватну техніку, яка на відміну від європейського ринку користується тут  підвищеним попитом.

Також, під час прес-сніданку керівники компаній анонсували проведення на початку серпня спільного заходу – Французького дня поля, який щорічно проходить на Черкащині і вже став традиційним для наших аграріїв.

Журнал “Агроном”

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Надійне підґрунтя для врожайності зернових

Захист озимих зернових культур необхідно розпочинати до...

Українські виробники яблук зазнали через війну прямих і непрямих втрат

На українське садівництво значно вплинув фактор активних...

Вуглецеве землеробство додасть 10% до урожайності

Якщо не шкодити природі активним втручанням, то...

Погода

Kyiv
уривчасті хмари
23.3 ° C
23.7 °
22.6 °
82 %
0.9kmh
28 %
Сб
23 °
Нд
32 °
Пн
32 °
Вт
27 °
Ср
29 °