28 Листопада 2021

В Україні продовжують дорожчати азотні добрива: названо нові ціни

Компанія Ostchem підняла ціни на азотні добрива: аміачну селітру та КАС. Подорожчання відбулося ще у вересні й триває кілька тижнів поспіль.

У попередні тижні ціна на аміачну селітру зростала щотижня в середньому на 200 грн/т. Однак подорожчання природного газу змушує виробників добрив вдаватися до істотного підвищення цін.

Цього разу підвищення ціни на КАС стало значним – замість 10 800 грн/т, в пропозиціях трейдерам та аграріям, з’явилась цифра 20 300 грн/т (пропозиція «Рівнеазот»).

Ціна карбаміду з 16 000 грн/т зросла до 25 300 грн/т (пропозиція черкаського «Азоту»). За тонну КАС-32 вже просять 19 800 грн, гранульованого сульфату амонію – 16 500 грн.

При такому подорожчанні добрив, істотно пожвавились імпортери. Зокрема, не припиняють імпорт постачальники польської, грузинської селітри, а в жовтні очікується відновлення поставок казахської селітри.

Довідка. Ostchem Holding AG — холдингова компанія, що об’єднує групу хімічних підприємств, які виробляють мінеральні добрива, органічні кислоти, діоксид титану, кальциновану соду, рідкий азот та інші хімічні продукти.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Зарубіжні вчені вивели незвичайний сорт полуниці

У дослідницькому центрі Маручі Департаменту сільського господарства...

Компанія «Ерідон» пропонує новий гербіцид для захисту пшениці та ячменю

У сезоні 2022 року компанія «Ерідон» презентує для українських аграріїв...

Виявлено нову небезпечну хворобу качанів кукурудзи

Нова хвороба вражає качани кукурудзи й викликана...

Погода

Kyiv
туман
4.3 ° C
5.2 °
4 °
100 %
2kmh
90 %
Нд
8 °
Пн
10 °
Вт
3 °
Ср
2 °
Чт
7 °