01 Липня 2022

Valtra представляє 5-те покоління тракторів серії А

За останні три роки на заводі в Суолахті (Фінляндія) було вироблено понад 5000 одиниць тракторів 4-го покоління серії А. Серія А двічі ставала лауреатом премії «Машина року», в 2017 та 2019 роках. Зараз бренд Valtra представляє новий трактор 5-го покоління серії А, з великою кількістю нових функцій, які були затребувані клієнтами.

Серія складається із 7-ми моделей з потужністю двигуна від 75 до 135 к.с. Всі вони доступні у вигляді так званих GL-версій, які мають просту у використанні механічну трансмісію.

Найбільш продавані моделі потужністю 105 к.с. і 115 к.с. також доступні з 4-ступінчастою коробкою передач із перемиканням під навантаженням. На цих моделях встановлена трансмісія HiTech 4, яка управляється електронікою. Всі моделі серії A поставляються із добре відомою човниковою трансмісією від Valtra, включаючи інтегроване стоянкове гальмо.

Valtra Italia серія А«Експлуатація серії А стала ще ефективнішою та комфортнішою у багатьох аспектах. Трансмісії з перемиканням під навантаженням доступні на декількох моделях, підлокітник переднього навантажувача також був модернізований на моделях GL, 4-циліндрові моделі отримали на 5 к.с. більше, ніж раніше, а інтервал між технічним обслуговуванням збільшився до 600 год», — говорить Марко Оялехто, фахівець з маркетингу продукції нової серії А Valtra.

Більше половини тракторів серії А відразу із заводу оснащені фронтальним навантажувачем. Відповідно, більшість удосконалень було розроблено для того, щоб зробити роботу фронтального навантажувача ще більш легкою, наприклад, коробка передач Powershift та оновлений підлокітник управління, сумісний з моделями HT4.

Більше передач з перемиканням під навантаженням і вдосконалений двигун

Відтепер 3-циліндрові моделі A75-A95 будуть доступні з трансмісією HiTech 2 із перемиканням під навантаженням. Це дозволить збільшити ефективність польових робіт і забезпечує можливість пересування по дорогах на більш низьких оборотах двигуна. Моделі HiTech 2 обладнані трансмісію з 24 передачами вперед і 24 назад відповідно. Крім того, всі моделі серії A можуть бути оснащені системою Creeper, яка знижує низьку швидкість приблизно до 0,1 км/год.

На 4-циліндрових моделях потужність двигуна була збільшена на 5 к.с. і тепер відповідає позначенню моделі. Всі двигуни відповідають нормам викидів Stage V і оснащені дизельним сажовим фільтром (DPF) на додаток до системи впорскування SCR, без системи рециркуляції вихлопних газів (EGR). Тепер швидкість і потужність двигуна можна регулювати ще точніше завдяки новій педалі акселератора. Збільшення інтервалу обслуговування з 500 год. до 600 год. економить витрати і збільшує продуктивний робочий час.

valtra-серія АЗгідно з чинними нормами, трактори повинні бути сумісні з причепами із двоконтурною гальмівною системою. Трактори серії А поставляються із пневматичними гальмами або з гідравлічною гальмівною системою причепа, клієнти можуть вибрати кращий варіант.

Основні переваги нових тракторів 5-го покоління Valtra серії A:

 • Збільшена потужність на 5 к.с. на моделях A105-A135.
 • 2 Powershift (опція) на моделях A75-A95.
 • AutoTraction, може бути увімкнено/вимкнено.
 • Двоконтурні гідравлічні гальма.
 • Новий підлокітник управління на моделях Gear Lever.
 • Модернізовані двигуни, що відповідають вимогам стандарту Stage V.
 • 600-годинні сервісні інтервали.
 • Перероблена кришка двигуна.
 • Перероблені колеса.
 • Опціональні кнопки ВВП розміщенні на задньому бризковику на моделях HiTech 4.
 • Віддалений моніторинг, завдяки системі Valtra Connect (опційно).
 • Автоматичний головний вимикач живлення в замку запалювання.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Науковці вивели сорт пшениці, надстійкої до хвороб

Група доктора Хана Фангпу з Інституту генетики...

В Україні знову змінилися закупівельні ціни на сою та ріпак

Котирування на ріпак та сою кілька тижнів...

Експорт української агропродукції залізницею під загрозою

За словами Марії Дідух, директора ГС «Всеукраїнський аграрний...

Погода

Kyiv
чисте небо
25.9 ° C
25.9 °
25.9 °
52 %
3.5kmh
0 %
Пт
28 °
Сб
27 °
Нд
29 °
Пн
31 °
Вт
33 °