05 Грудня 2021

Weidemann представляє нову версію класичного навантажувача

Позначення LP в машинах Weidemann означає Low Position (низька позиція). Це – давня традиція на підприємстві й вона означає, що колісний навантажувач має нижчу габаритну висоту та низький центр ваги машини – характеристики, які, зокрема, дозволяють долати проїзди заввишки менш як 2 м без необхідності опускати захисний дах водія.

Крім того, така конструкція забезпечує класичному навантажувачу зручніший вхід і покращену стійкість, що робить його неперевершеною машиною для роботи з великогабаритними вантажами, такими як великі пакунки. Завдяки такій конструкції роботи зі штабелювання та переміщення стають ще безпечнішими.

Ці переваги компанія Weidemann послідовно зберегла у процесі ґрунтовної переробки успішної моделі Hoftrac® 1240LP у новий тип 1260LP. Машина була кардинально змінена і завдяки цьому стала багато в чому ще більш адаптованою до різних областей використання:

 • Навантажувач із двигуном потужністю 18,4 кВт/25 к. с. відповідає нормі токсичності ОГ Stage V та не вимагає додаткового очищення ОГ.
 • Перекидаюче навантаження було збільшено на 18% у порівнянні з попередньою моделлю і, залежно від оснащення, становить від 800 до 1100 кг (захват для піддонів, прямий).
 • Оптимізація кута повороту та виступу задньої частини призвела до подальшого збільшення маневровності навантажувачів Hoftrac®.

Weidemann-predstavlyaye-novu-versiyu-klasychnogo-navantazhuvacha-3

Компанія Weidemann пропонує відповідну за розміром кінематику для всіх моделей машин. У моделі 1260LP встановлено P-кінематику, яка вражає точним паралельним рухом по всій довжині ходу. Стандартний вантажний пристрій має висоту підйому 2,5 м у точці повороту ковша. Як опція – доступні два додаткових важелів довжиною 2,70 м або 2,90 м. З їх допомогою при необхідності можна збільшити висоту підйому, не вдаючись до використання машини більшого розміру.

Місце водія із заднім склом у серійній комплектації та кабіна були повністю перероблені. Завдяки значному збільшенню внутрішнього простору водій отримує комфортне робоче оточення. Чудовий круговий огляд забезпечує безпечну та ефективну роботу з машиною. Зрізаний центральний тунель служить для підвищення комфорту та безпеки водія. Новий інтер’єр з колірною концепцією управління та ергономічно розташованим дисплеєм також забезпечує інтуїтивну та ефективну роботу.

Система освітлення може адаптуватися до різних вимог. У стандартній комплектації на машині встановлені дві світлодіодні фари робочого освітлення спереду та одна ззаду (1000 люмен). Крім того, можна вибрати комплект фар з яскравістю 2000 люмен, а також систему освітлення відповідно до StVZO (галогенна) та проблисковий маячок (світлодіодний).

Завдяки опціональній амортизації вантажного важеля, що коливається, можливе значне підвищення комфорту при переміщенні дорогами.

Опціональна 13-контактна розетка робить модель 1260LP ще більш універсальною у поєднанні з різними навісними знаряддями.

Weidemann-predstavlyaye-novu-versiyu-klasychnogo-navantazhuvacha-4

DIRECT WHEEL DRIVEПОТУЖНА ТА ЕФЕКТИВНА КОНЦЕПЦІЯ ПРИВОДУ

Зазвичай навантажувач Hoftrac® приводиться в дію за допомогою гідростатичного приводу з карданним валом, роздатковою коробкою та мостами або за допомогою гідравлічного/гідростатичного приводу за допомогою двигунів рідкого палива на мостах. У новій моделі 1260LP компанія Weidemann зробила вибір на користь іншої концепції приводу.

У так званому приводі Direct Wheel Drive (dwDrive) 4 двигуни, встановлені в ступицях коліс, монтуються прямо на колесах. Це означає, що кожне колесо має свій власний двигун, який надає руху саме цьому колесу. При цьому двигуни, встановлені в ступицях коліс, приводяться у дію насосом гідравлічної системи приводу, тому механічні втрати відсутні.

Також двигуни, встановлені в ступицях коліс, захищені від перепадів тиску захистом від високого тиску. Антикавітаційний захист між двигунами, встановленими в ступицях коліс, також запобігає сухому ходу зовнішніх двигунів при проходженні поворотів.

Привід dwDrive забезпечує такі переваги:

 • Підвищення ефективності завдяки суто гідравлічному приводу.
 • Відмінне прискорення та, відповідно, швидкісні ходові характеристики.
 • Відсутність втрат потужності внаслідок наявності мостів та коробки передач.
 • Збільшений дорожній просвіт машини в порівнянні з варіантом з карданним валом та приводом за допомогою мостів.
 • Високе тягове зусилля завдяки прямому приводу коліс.
 • Плавне регулювання швидкості в діапазоні 0-20 км/год.
 • Комбінована гальмівна поштовхова педаль.
 • Електричне гальмо стоянки.
 • Гідравлічне дискове гальмо, що не потребує технічного обслуговування.

Крім того, завдяки невеликій робочій вазі 2100 кг та компактним розмірам, модель 1260LP можна легко перевозити на 3,5-тонному причепі й таким чином без проблем транспортувати до різних місць використання.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
димка
-2.6 ° C
-1.8 °
-3.4 °
93 %
3.1kmh
75 %
Нд
-1 °
Пн
2 °
Вт
3 °
Ср
1 °
Чт
3 °