08 Серпня 2022

xarvio® Field Manager розширює співпрацю з метеостанціями METOS та Sencrop

Платформа xarvio® FIELD MANAGER BASF Digital Farming розширила можливості аграріїв щодо підключення пристроїв до метеостанцій. Відтепер агровиробники можуть інтегрувати дані з метеостанцій Sencrop (французьке рішення) та METOS (виробництво австрійської Pessl Instruments).

Співпраця з визнаними у світі метеостанціями дає можливість аграріям обирати сумісну зі своїм господарством техніку та інтегрувати до xarvio® FIELD MANAGER отримані з неї дані. Адже платформа видає свої рекомендації (щодо внесення ЗЗР, кількості препаратів, добрив чи потенційних ризиків) на основі даних від метеостанцій.

Наприклад, якщо сервіси xarvio® отримають інформацію про ймовірну посуху чи, навпаки, затяжні дощі, то «порадять» господарству той чи інший захист у стресових умовах. Господарства по всьому світу встановлюють на своїх полях метеостанції різних виробників. Відтепер інтеграція метеоданих від трьох компаній-лідерів ринку (Arable, Sencrop та Pessl Instruments) відбуватиметься легко й швидко.

xarvio-FIELD-MANAGER-rozshyryuye-spivpratsyu-z-meteostantsiyamy-2

«Два роки тому ми почали співпрацю з метеостанціями від Arable. Сьогодні ж колаборація з METOS та Sencrop ще більше розширить клієнтський вибір. Крім того, це підкреслює цінність, яку ми приділяємо партнерству з провідними компаніями, щоб постійно надавати кращі цифрові рішення агросектору з фокусом на врожайність і стійкість», – зазначила Парваті Чандрасекар, глобальна менеджерка продуктів xarvio® FIELD MANAGER, BASF Digital Farming GmbH.

Щоб під’єднатися до потрібної метеостанції, користувачам xarvio® FIELD MANAGER потрібно просто увійти на платформу, натиснути «Метеостанції» в меню налаштувань, обрати виробника своєї метеостанції, а потім ввести унікальний ключ, який автоматично генерується виробником пристрою. Процес займає кілька хвилин, а дані про погоду з підключеної метеостанції одразу інтегруються в xarvio® FIELD MANAGER.

Дані про погоду, отримані від метеостанції METOS від Pessl Instruments, зможуть інтегрувати в xarvio® FIELD MANAGER клієнти з Бразилії, Аргентини, США та Європи. Для пристроїв Sencrop список країн ще більший – це Австрія, Бельгія, Чехія, Німеччина, Угорщина, Нідерланди, Польща, Велика Британія та Україна.

Важлива інформація для аграріїв:

  • Серед метеостанцій METOS виробництва Pessl Instruments, що інтегруються з xarvio® FIELD MANAGER, – iMETOS IMT, iMETOS ECO D3, LoRAIN та µMETOS. Отримати додаткову інформацію можна за лінком https://shop.metos.at/.
  • Метеостанції Sencrop з можливістю підключення до xarvio® FIELD MANAGER включають Raincrop, Windcrop і Leafcrop. Отримати додаткову інформацію можна за лінком  ttps://sencrop.com/eu/.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
рвані хмари
22.1 ° C
23.1 °
21.5 °
83 %
0.5kmh
77 %
Пн
25 °
Вт
24 °
Ср
22 °
Чт
30 °
Пт
32 °