Бренд viterra® SEED виходить на ринок України

163
Бренд viterra® SEED виходить на ринок України

Компанія Saaten-Union Romania Srl (головний офіс в м. Бухарест), має широке портфоліо сортів та гібридів соняшнику, кукурудзи, озимої пшениці, сої, кормових бобів, нуту та інших культур, які впродовж останніх років були зареєстровані та постачаються до України під торговою маркою Saaten-Union. Для посилення присутності на ринку України, цим ми оголошуємо про створення нового бренду для України – viterra® SEED.

Впродовж останніх десяти років viterra® SEED є лідером на ринку Німеччини та інших країн по високоякісним та ефективним кормовим культурам і сумішам на сидерати. Зараз цей успішний досвід поширюватиметься й на інші культури.

Новостворена компанія ТОВ Вітерра Сід (100% інвестиції Saaten-Union Romania Srl) буде зосереджена на підтримці імпорту насіння, а також на місцевому вирощуванні насіння та створенні якісного продукту. Ми сподіваємося, що наші партнери отримають додаткові вигоди в оперативності постачання, доступності, якості, адаптивності наших продуктів. Ми будемо ближче до наших клієнтів, створивши якісну службу підтримки та консалтингу в різних регіонах країни.

Разом з тим, продовжуємо постачання насіння всім нашим партнерам, дистриб’юторам вже під брендом viterra® SEED і сподіваємося на поглиблення співпраці в майбутньому.

Очікуємо, що новий етап в розвитку нашої компанії та нова організаційна структура з головним офісом в м. Київ призведе до плідної взаємовигідної співпраці!

Прес-служба компанії

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram