Euralis Semences і Caussade Semences Group об’єднались у нову компанію Lidea

128
Внаслідок злиття EURALIS Semences і CAUSSADE Semences Group виникла компанія Lidea

Об’єднання EURALIS Semences та CAUSSADE Semences Group набуває чинності з 1 вересня 2020 року і є зародженням компанії Lidea. Як одна із 10 найбільших світових компаній, що займаються польовим насінням, ця нова організація має на меті завоювати лідерські позиції у деяких біологічних видах у рамках  розширеної Європи.

Дане об’єднання є результатом бажання двох суб’єктів господарювання використати взаємне доповнення в розрізі біологічних видів, досліджень, промислових інструментів та ринків у досягненні спільних цілей.

У бізнесі з жорсткою конкуренцією це завершене злиття передбачає низку переваг:

  • по-перше, дозволяє новій організації досягти критичного розміру, зважаючи на те, що за останні роки кількість об’єднань зросла;
  • по-друге, воно надає можливість продовження промислових та науково-дослідних інвестицій, необхідних для розвитку діяльності й, відповідно, суттєвого зміцнення позиції брендів, присутніх на європейських ринках.

Результатом стане і широкий асортимент продукції та сортів, визнаних фермерами і дистриб’юторами, а також амбіція розвиватися на існуючих та нових територіях.

Таким чином, компанія Lidea має на меті швидко завоювати лідерські позиції завдяки своїй взаємодоповнюючій багатовидовій пропозиції та мережі виробників і промислових інструментів у Франції та Європі.

Управління

П’єр Пейджс призначений головою Ради директорів нової організації. Він також є віце-президентом EURALIS. Як фермер у В’єллі, П’єр Пейджс є виробником насіння, кукурудзи та зернових культур.

П’єр Флай Сент-Марі призначений Генеральним директором Lidea. З березня 2019 року – Генеральний директор CAUSSADE Semences Group, також він має 30-річний міжнародний досвід у галузі сільськогосподарських поставок: раніше він обіймав посаду віце-президента CORTEVA в Європі та Африці, після того як працював керівником DOW AGROSCIENCES в Європі, на Близькому Сході, в Африці та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Основне завдання

Основне завдання Lidea — створити та запропонувати в територіальній близькості до своєї екосистеми способи мати спеціалізоване та стійке багатовидове насіння, яке створюватиме додаткову вартість протягом року. Йдеться про участь у розвитку сільськогосподарських практик, підтримку фермерів у цих змінах та сприяння збереженню прибутковості їхніх господарств.

Новий корпоративний стиль

Було обрано назву Lidea — сучасний, відмінний від попередніх міжнародний бренд, який несе в собі ідеї новизни, не нехтуючи своїм корінням, оскільки кожна з літер у цій назві походить принаймні від одного з двох оригінальних брендів. Lidea легко вимовити та запам’ятати; звучання цієї назви позитивне та підкреслює творчість і новаторство створеної організації.

П’єр Флай Сент-Марі, Генеральний директор Lidea, зазначає: «З кращим географічним охопленням, критичним розміром та здатністю розраховувати на міцні партнерські стосунки, амбіційним бажанням Lidea має стати одним із ключових гравців на міжнародному ринку, на якому компанія працює. Попереду численні та сміливі виклики, які створюють позитивну динаміку і є джерелом мотивації для команд на місцях».

П’єр Пейджс, голова Ради директорів Lidea, наголошує: «Ми впевнені у майбутньому нової організації, адже всі ключові чинники успіху є: географічна близькість, здатність команд ефективно співпрацювати, їхня креативність і, головне, високий професіоналізм».

Нова організація у ключових показниках:

  • понад 2000 найманих працівників;
  • 350 мільйонів євро обороту;
  • 8 виробничих локацій у Франції, Румунії, Україні, Іспанії, а незабаром і в Росії;
  • 17 дослідницьких станцій по всій Європі;
  • понад 30 мільйонів євро щорічно інвестується у промисловість та науково-дослідну діяльність;
  • 45 000 гектарів виробництва в 5 країнах;
  • активність у різних видах: кукурудза, соняшник, ріпак, зернові культури, кормові культури, соя, сорго, бобові.
Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram