01 Липня 2022

Чому американські фермери збільшили площі під покривними культурами

За інформацією економістів Міністерства сільського господарства США, покривні культури, які вважаються захистом від ерозії та втрат поживних речовин з грунту, зараз набагато частіше висіваються в США, ніж раніше.

Площі під покривними культурами збільшилися на 50% за п’ятирічний період – з 2012 по 2017 рік.

За даними Служби економічних досліджень США, в 2017 році покривними культурами було засіяно близько 15,4 млн акрів. Більше, ніж під ярою пшеницею, бавовником, сорго або рисом. Більша частина цього приросту припадає на соєві і кукурудзяні поля.

Дві програми від Мінсільгоспу США підтримують висів покривних культур. Крім того, в 22 штатах діють програми компенсації фермерам за посів покривних культур. Найбільші площі під покривними культурами знаходяться в Меріленді і Айові.

Фермер з Меріленда Трей Хілл повідомив Washington Post, що насіння покривних культур коштує від 25 до 65 доларів за акр (0,4 га). Він сказав, що державний стимул зіграв важливу роль в ухваленні рішення засівати ними поля.

Трей Хілл восени після збору врожаю кукурудзи сіє відразу жито, конюшину та інші види, вважаючи, що вносить свій внесок у боротьбу з глобальним потеплінням за рахунок утримання вуглецю в грунті.

Він змішує жито та інші швидкорослі трави з бобовими-азотфіксаторами, такими як конюшина і сочевиця, а редька і ріпа відповідають за розпушення і аерацію грунту.

У той час як більшість фермерів в штаті Меріленд знищують свої покривні культури в березні, Хілл залишає рослини в полі з метою накопичення вуглецю до самого висіву основних культур в травні.

Але покривні культури все ще залишаються нішевою ланкою, оскільки створюють додаткову роботу фермерам. Їх сіють після збирання товарних культур, а навесні знищують.

Крім того, захист здоров’я і родючості грунту – це не тільки простий висів покривних культур, а правильні сівозміни, мінімальний обробіток грунту і правильне управління поживними речовинами.

agriculture.com

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Науковці вивели сорт пшениці, надстійкої до хвороб

Група доктора Хана Фангпу з Інституту генетики...

В Україні знову змінилися закупівельні ціни на сою та ріпак

Котирування на ріпак та сою кілька тижнів...

Експорт української агропродукції залізницею під загрозою

За словами Марії Дідух, директора ГС «Всеукраїнський аграрний...

Погода

Kyiv
чисте небо
30.4 ° C
30.4 °
30.4 °
51 %
0.5kmh
0 %
Пт
30 °
Сб
27 °
Нд
29 °
Пн
31 °
Вт
33 °