18 Жовтня 2021

Чому американські фермери збільшили площі під покривними культурами

За інформацією економістів Міністерства сільського господарства США, покривні культури, які вважаються захистом від ерозії та втрат поживних речовин з грунту, зараз набагато частіше висіваються в США, ніж раніше.

Площі під покривними культурами збільшилися на 50% за п’ятирічний період – з 2012 по 2017 рік.

За даними Служби економічних досліджень США, в 2017 році покривними культурами було засіяно близько 15,4 млн акрів. Більше, ніж під ярою пшеницею, бавовником, сорго або рисом. Більша частина цього приросту припадає на соєві і кукурудзяні поля.

Дві програми від Мінсільгоспу США підтримують висів покривних культур. Крім того, в 22 штатах діють програми компенсації фермерам за посів покривних культур. Найбільші площі під покривними культурами знаходяться в Меріленді і Айові.

Фермер з Меріленда Трей Хілл повідомив Washington Post, що насіння покривних культур коштує від 25 до 65 доларів за акр (0,4 га). Він сказав, що державний стимул зіграв важливу роль в ухваленні рішення засівати ними поля.

Трей Хілл восени після збору врожаю кукурудзи сіє відразу жито, конюшину та інші види, вважаючи, що вносить свій внесок у боротьбу з глобальним потеплінням за рахунок утримання вуглецю в грунті.

Він змішує жито та інші швидкорослі трави з бобовими-азотфіксаторами, такими як конюшина і сочевиця, а редька і ріпа відповідають за розпушення і аерацію грунту.

У той час як більшість фермерів в штаті Меріленд знищують свої покривні культури в березні, Хілл залишає рослини в полі з метою накопичення вуглецю до самого висіву основних культур в травні.

Але покривні культури все ще залишаються нішевою ланкою, оскільки створюють додаткову роботу фермерам. Їх сіють після збирання товарних культур, а навесні знищують.

Крім того, захист здоров’я і родючості грунту – це не тільки простий висів покривних культур, а правильні сівозміни, мінімальний обробіток грунту і правильне управління поживними речовинами.

agriculture.com

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Виведено сорт картоплі з генами диких рослин стійкий до фітофторозу

Одним із найбільш розповсюджених і шкодочинних захворювань...

Корейські вчені отримали нове ефективне добриво з метану

Дослідники з Університету Кен Хі (Південна Корея)...

Погода

Kyiv
чисте небо
6.2 ° C
8 °
4.1 °
64 %
1.8kmh
0 %
Нд
6 °
Пн
11 °
Вт
10 °
Ср
13 °
Чт
17 °