20 Травня 2022

MagGrow – система магнітного обприскування

Нова захоплива система магнітного обприскування тепер доступна і для українських фермерів. Концепція розроблена п’ять років тому і пройшла шлях від застосування ручних обприскувачів до використання на самохідних обприскувачах і автоматизованих системах обприскування в закритому ґрунті.

ЯК ПРАЦЮЄ MAGGROW?

У технології MagGrow використовується ефект впливу на розчин постійними рідкоземельними магнітами. Рідини для захисту рослин, які протікають через систему, зазнають впливу спеціальних статичних магнітних полів. За певної швидкості потоку це змінює фізичні властивості рідини, створюючи форму краплі, адгезію та поверхневий натяг, характерні для MagGrow.

1

ЧОМУ РОЗМІР КРАПЛІ МАЄ ЗНАЧЕННЯ?

Ефективне застосування засобів захисту рослин залежить від правильного розміру крапель для цільового шкідника. Занадто маленькі краплі та бризки зноситиме вітром, а надто великі стечуть із рослини і будуть втрачені.

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ СИСТЕМА?

Колектори – це магнітні блоки вагою 16 кг кожен. Розчин протікає крізь блок і під впливом статичного магнітного поля змінює свої фізичні властивості. За замовчуванням на обприскувач встановлюється набір із восьми колекторів.

Рис. На графіку показано дослідження зеленого поля. MagGrow збільшив покриття на 36% порівняно зі звичайним обприскуванням
Рис. На графіку показано дослідження зеленого поля. MagGrow збільшив покриття на 36% порівняно зі звичайним обприскуванням

Магнітний стрижень встановлюють безпосередньо в лінію розпилення. Його завдання – підтримати й посилити ефект колекторів, щоб гарантувати оптимальні властивості розчину до того, як він потрапить у сопло форсунки. Зовні стрижень покритий нержавіючою сталлю, щоб запобігти його контакту з рідиною, яка розпилюється.

Обприскуючи посіви, фермери можуть втратити понад 80% внесеного матеріалу внаслідок його знесення та поганої фіксації на поверхні рослини. Технологія MagGrow гарантує, що ви зможете працювати з форсунками, які створюють дрібні краплі, без ризику їх здування за вітряної погоди. Краплі будуть більш однорідними за розміром і краще прилипатимуть до поверхні рослини.

2

3

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ СИСТЕМИ MAGGROW

  • Зниження зносу під час розпилювання на 70%.
  • Збільшення покриття на 36%.
  • Зниження норм робочого розчину на 25–50%.
  • Робота за більш складних погодних умов і на більшій швидкості.
  • Немає рухомих частин – низькі експлуатаційні витрати.
  • Легко встановлюється на будь-який тип обприскувача.

Євген Кондратьєв, технічний експерт

Опубліковано в журналі “Агроном”, 2020

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

STEKETEE EC-Weeder 9 V: універсал із штучним інтелектом

Як працює просапний культиватор STEKETEE, оснащений системою...

Обираємо культиватор-підживлювач

Просапні культиватори-підживлювачі використовують для міжрядної культивації, забезпечуючи...

Погода

Kyiv
хмарно
22.1 ° C
22.1 °
22 °
50 %
3.9kmh
100 %
Пт
21 °
Сб
19 °
Нд
12 °
Пн
15 °
Вт
18 °