20 Жовтня 2021

Компанія Monarch представила найрозумніший у світі трактор

Американська компанія Monarch представила найрозумніший у світі трактор. Він повністю електричний, потужністю 40 к.с., може працювати автономно. Стежить за жестами водія або може слідувати за працівником.

Трактор можна використовувати як сільськогосподарську машину, а також як потужне джерело живлення у польових умовах.

На відміну від традиційних дизельних тракторів, що продукують приблизно в 14 разів більше викидів, ніж середній автомобіль, трактор Monarch, оскільки він повністю електричний, немає шкідливих викидів.

Трактор може виконувати заздалегідь запрограмовані завдання без водія, а оператор може використовувати інтерактивні функції автоматизації Monarch, включаючи режими жестів та тіні, щоб трактор стежив за працівником.

Трактор Monarch оснащений функціями безпеки, включаючи запобігання нахилу та зіткненням, безпеку відбору потужності (ВОМ) на основі зору та камери на 360° для забезпечення безперебійної роботи та безпеки працівників вдень та вночі.

Трактор Monarch збирає та аналізує понад 240 ГБ даних щодня, коли працює в полі. Він може працювати як із сучасними знаряддями фермерів, так і з інтелектуальним обладнанням.

Датчики та візуалізація обробляються для забезпечення критичних точок даних, які можуть бути використані для коригування реалізації в реальному часі, а також довгострокових оцінок урожайності, поточних стадій росту та інших показників стану здоров’я рослин/культур. Monarch Tractor здатний аналізувати ці дані та забезпечити довгостроковий аналіз стану полів. Чим довше трактор працює, тим більше покращується точність.

Трактором можна керувати за допомогою смартфона чи персонального пристрою. Monarch Tractor отримав нагороду «Трактор року 2020» на конкурсі AgTech Breakthrough Awards, компанія була визнана однією з 10 найкращих новинок World Ag Expo та визнана у рейтингу Fast Company.

Вартість одного Monarch Tractor становить $ 50 тис. У продаж вони надійдуть восени 2021 року.

ecotechnica.com.ua

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Жнива-2021: в яких областях отримали найбільшу урожайність с/г культур

В Україні триває збирання зернових та зернобобових...

Variant Irrigation представила нову зрошувальну систему

Українська виробничо-сервісна компанія «Variant Irrigation» презентувала нову...

Після оприлюднення жовтневого звіту USDA несподівано і різко підскочили ціни на пшеницю

Минулого вівторка пшеничні ринки досить стримано відреагували...

Погода

Kyiv
рвані хмари
-0.1 ° C
2 °
-4.1 °
67 %
0kmh
65 %
Ср
15 °
Чт
19 °
Пт
17 °
Сб
10 °
Нд
4 °