25 Січня 2022

Наступного року ринок Індії відкриється для українського яблука

У 2022 році для українських експортерів яблука буде відкрито ринок Індії. Про це повідомив представник торгової платформи Української плодоовочевої асоціації (УПОА), директор компанії «Сади Дніпра» (ТМ UAplle) Олександр Пахно.

«UApple із UHA Trade Platform (торгова платформа УПОА – прим.) працює над замовленнями»,- зазначив Олександр Пахно.

Наприкінці листопада компанія «Сади Дніпра», яка є членом Української плодоовочевої асоціації, вже розширила географію експорту, відкривши для себе ринок африканської країни Конго.

Загалом, продукцією, яка розміщена на першій торговій платформі Української плодоовочевої асоціації (УПОА) цікавляться імпортери з 20 різних країн.

При цьому клієнтська база платформи продовжує постійно розширюватись, завдяки участі у виставках та інших маркетингових заходах.

Робота торгової платформи побудована насамперед на принципі відкритої бухгалтерії. Тобто, для будь-якого виробника-учасника платформи є зрозумілою ціна реалізації продукції, витрати на пакування, логістику.

Таким чином, виробник отримує реальну ціну за свій товар за вирахуванням документально підтверджених та заздалегідь узгоджених витрат на доопрацювання та експорт або постачання в мережу, а також узгодженої маржі платформи.

fruit-ukraine.org

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Фітосанітари обстежили, де найбільше на полях мишоподібних гризунів

За даними моніторингу, проведеного спеціалістами управлінь фітосанітарної...

Як зміни клімату вплинуть на урожайність сільгоспкультур, – прогноз

Після підвищення середньої глобальної температури на 2°C...

Погода

Kyiv
хмарно
-6.7 ° C
-6.7 °
-7.8 °
73 %
4kmh
100 %
Вт
-5 °
Ср
-2 °
Чт
-0 °
Пт
1 °
Сб
0 °