22 Травня 2022

Партнерство BASF та Arable Labs: тепер аграрії отримуватимуть дані про погоду та стан рослин на полі

Arable Labs та xarvio™ Digital Farming Solutions компанії BASF домовилися про інтеграцію технологій у польових умовах у моделі й рекомендації xarvio™. Таке поєднання унікального набору даних Arable та xarvio™ FIELD MANAGER дозволяє оптимізувати вирощування сільськогосподарських культур. Цифрова платформа BASF базується на основі багаторічного досвіду в галузі виробництва та захисту рослин, а разом з гіперлокальними даними про посіви й погоду від Arable дозволить аграріям приймати більш точні рішення на місцях.

Arable запропонувала новаторський метод, який точно вимірює опади за допомогою звуку. Пристрій компанії — Mark — використовує акустичний диздрометр. Завдяки цьому технічне обслуговування приладу стало простішим порівняно з традиційним. Пристрій захищений міцним корпусом з використанням нанотехнологій. Mark підтримує підключення до бездротового інтернету, LTE-M. У пристрої поєднуються функції моніторингу погоди та здоров’я рослин, а також понад 40 додаткових вимірювань на місцях. Усе для того, щоб створити унікальне рішення для аграріїв, яке буде інтегроване в xarvio™ FIELD MANAGER.

«Ми раді оголосити про партнерство, яке допоможе фермерам розвиватися завдяки рекомендаціям xarvio™ FIELD MANAGER та унікальним даним і аналітиці Arable», — розповів Джим Етінгтон, виконавчий директор Arable. — «У кінцевому рахунку, наші клієнти потребують інтегрованих технологій, якими легко користуватися разом. Саме це й дає партнерство xarvio™ і Arable».

Співпраця ґрунтується на успішному пілотному проекті, здійсненому в 2018-2019 роках на сотнях локацій. Випробування проводили в Аргентині, Бразилії, Франції, Німеччині та Великій Британії. Крім того, моделі машинного навчання Arable постійно вдосконалюються. Це стало можливим завдяки активній глобальній мережі, що складається з 25 дослідницьких пунктів калібрування та сертифікації в 12 кліматичних зонах. Усі ці фактори забезпечують точне, актуальне та надійне представлення даних.

«Наші клієнти очікують усе більш достовірних й точних рекомендацій. Протягом останніх двох років ми ретельно тестували пристрій від Arable — Mark та переконані: завдяки цьому інтегрованому рішенню ми підтримаємо наших клієнтів, щоб вони ставали ще більш прибутковими та стійкими», — заявив Джеф Спенсер, керівник відділу технологій Digital Farming компанії BASF.

Mark доступний в онлайн-режимі та буде інтегрований у xarvio™ FIELD MANAGER у наступному посівному сезоні 2020 року. Географічно розробка базується на вихідних даних, отриманих за допомогою LTE-M з таких країн як Франція, Німеччина, Велика Британія, Польща та Україна.

Українським аграріям у 2018 році стали доступні платформи BASF — xarvio™ FIELD MANAGER та хarvio™ SCOUTING. Перша може розрахувати ризик розвитку хвороб на кожному полі. Вона запропонує індивідуальні карти внесення фунгіцидів та інсектицидів з оптимальним розрахунком часу. Крім того, цифрове рішення BASF здатне надати рекомендації щодо правильного дозування засобів захисту рослин на різних ділянках поля.

хarvio™ SCOUTING дозволяє ретельніше контролювати стан культур прямо на полі. Завдяки алгоритмам штучного інтелекту можна миттєво ідентифікувати бур’яни чи хвороби рослин. Програма xarvio™ SCOUTING доступна безкоштовно в App Store та Google Play.


Про Arable

Arable — компанія-новатор у сфері прийняття рішень у сільському господарстві. Компанія використовує унікальний підхід до підвищення прозорості результатів та їхнього покращення у сільському господарстві. Це можливо завдяки рішенням, що поєднують прилади для вимірювання масштабу, аналітику, прогнозне моделювання та інтеграцію даних. Ці знання дають можливість зацікавленим у сільському господарстві сторонам більш ефективно керувати природними ресурсами й знижувати кількість харчових відходів протягом усього циклу поставок. Місія компанії — в досягненні глобального ефекту через надання даних вимірювання, аналітичної інформації та прогнозів.Це допоможе виробникам розуміти та знижувати ризики. У команди Arable значний досвід моделювання врожайності, перетворення даних у рішення, та прогнозування погоди за допомогою штучного інтелекту й машинного навчання.  

Про xarvio™ Digital Farming Solutions

xarvio у перших рядах цифрових трансформацій сільського господарства через оптимізацію вирощування культур. Під брендом xarvio компанія BASF пропонує цифрові продукти й рішення, які дозволяють надавати агрономічні поради, незалежно від зони розміщення конкретних ділянок. Це дозволяє аграріям вирощувати сільськогосподарські культури більш ефективно та стійко. Продукти xarvio використовуються аграріями більш ніж в 100 країнах світу. 

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

«Контінентал» завершив весняну посівну

У «Контінентал Фармерз Груп» завершилася весняна посівна...

В Україні створили проєкт, де приймають заявки на розмінування полів

Після звільнення Чернігівської та Київської областей почалося...

Погода

Kyiv
хмарно
10.7 ° C
11 °
9.8 °
89 %
0.5kmh
100 %
Нд
10 °
Пн
16 °
Вт
19 °
Ср
22 °
Чт
20 °