Пластичні гібриди від агрофірми «Сади України» – гарантія високих врожаїв

161
Пластичні гібриди від агрофірми «Сади України» – гарантія високих врожаїв

Агрофірма «Сади України» присутня на ринку насіння понад 30 років, тож вона добре знайома багатьом сільгоспвиробникам. З кожним роком площі під нашими гібридами збільшуються, що свідчить про довіру  аграріїв до нашої компанії. 2019 року соняшником від АФ «Сади України» було засіяно близько 400 тис. га площ.

При виробництві насіння соняшнику АФ «Сади України» застосовує комплексний багатовекторний підхід.

По-перше, компанія ставить за мету отримання гібридів соняшнику з відмінною генетикою. Ми співпрацюємо з багатьма відомими селекційними фірмами світу. Маємо замкнутий цикл вирощування насіння – від створення нових ліній, вирощування насіннєвого матеріалу до його доробки згідно зі стандартами якості на власному насіннєвому заводі. Впроваджуємо власну селекцію. В Держреєстрі зафіксовано більш як 24 гібриди соняшнику, оригінатором яких є наша компанія.

Ділянки гібридизації соняшнику
Ділянки гібридизації соняшнику

Впродовж останніх 5 років наша агрофірма використовує тільки ті гібриди, які мають стійкість до G (7-ої) найбільш вірулентної раси вовчку.

По-друге, АФ «Сади України» проводить комплексні всеохоплюючі випробування гібридів у різних кліматичних умовах.

Демонстраційні ділянки
Демонстраційні ділянки

У виробництво йдуть гібриди, що пройшли держреєстрацію, але при цьому вони 2–3 роки проходять випробування в наший компанії на придатність до вирощування в тій чи інший кліматичний зоні нашої країни.

Також ми пропонуємо нашим клієнтам доступну ціну, консультації та агрономічний супровід, який здійснюють провідні агрономи компанії.

Для того щоб визначити придатність різних гібридів до вирощування, АФ «Сади України» щороку проводить природно-екологічні випробування в різних кліматичних зонах. Ці дослідження допомагають нашим агрономам та аграріям запровадити найкращий асортимент гібридів для кожного регіону України.

Наводимо результати випробувань спектру гібридів соняшнику в спекотних посушливих умовах вирощування в 2019 р. в географічній мережі дослідів

Врожайність гібридного соняшнику (Лісостеп)Врожайність гібридного соняшнику (Центральний степ)Врожайність гібридного соняшнику (Південий степ)На сьогодні АФ «Сади України» пропонує гібриди, що можуть задовольнити будь-які потреби наших аграріїв, а також надає агрономічний супровід.

За консультацією звертайтесь до наших агрономів і менеджерів. Ми зробимо все можливе, щоб ви могли отримати високі врожаї та збільшити свій прибуток.

Опубліковано в журналі “Агроном”, 2020

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram