17 Травня 2022

Початок діяльності «Сингента Груп» – поява світового лідера на ринку агротехнологій

«Сингента Груп Ко. Лтд» (Syngenta Group Co. Ltd.) оголосила про офіційне відкриття «Сингента Груп» (Syngenta Group) – нового світового лідера в галузі сільськогосподарських наук та інновацій. Ця Група об’єднала в собі «Сингента АГ» (Syngenta AG), головний офіс якої розташований у Швейцарії, ADAMA, Ізраїль, і сільськогосподарський підрозділ «Сінохем» (Sinochem), Китай. Нова компанія, головний офіс якої розташований у Швейцарії, налічує 48 000 працівників у понад 100 країнах світу, та обсяги її продажів у 2019 році сягнули 23 мільярдів доларів США.

З моменту створення «Сингента Груп» (Syngenta Group) є світовим лідером на ринку захисту сільськогосподарських культур. Компанія посідає третє місце у світі в галузі насінництва, є лідером на ринку виробництва добрив у Китаї та завдяки Центрам рішень для сільського господарства (MAP) Сучасної сільськогосподарської платформи є провідним постачальником сільськогосподарських послуг у Китаї. Група пропонує комплексні агрономічні рішення та цифрові сільськогосподарські послуги. Працюючи на базі 15 основних виробничих майданчиків, Група має потужний потенціал для забезпечення фермерських господарств необхідними рішеннями. Місія Групи – поширювати наукові інноваційні рішення, технології та послуги для того, щоб допомогти фермерським господарствам стабільно забезпечувати населення світу кращими продуктами харчування, кормами, клітковиною і паливом, одночасно зберігаючи природні ресурси та охороняючи навколишнє середовище.

Структура нової організації має чотири підрозділи:

  • «Сингента Кроп Протекшн» (Syngenta Crop Protection), керівником якої є Джон Парр (Jon Parr), м. Базель, Швейцарія;
  • «Сингента Сідз» (Syngenta Seeds), якою керує Джефф Роу (Jeff Rowe), Чикаго, США;
  • ADAMA, якою керує Ігнасіо Домінгес (Ignacio Dominguez), Аеропорт-сіті, Ізраїль;
  • «Сингента Груп Чайна» (Syngenta Group China), керівником якої є Генгд Кін (Hengde Qin), Шанхай, Китай.

Ерік Фірвальд (Erik Fyrwald) – колишній генеральний директор «Сингента АГ» (Syngenta AG), став генеральним директором «Сингента Груп» (Syngenta Group), Хен Ліхтенштейн (Chen Lichtenstein) – колишній генеральний директор ADAMA, став фінансовим директором «Сингента Груп» (Syngenta Group), Стів Ландсмен (Steve Landsman) став юридичним директором «Сингента Груп» (Syngenta Group), а Лаура Робертс (Laure Roberts) стала директором із персоналу «Сингента Груп» (Syngenta Group).

«Я радий, що наша нова організація готова принести різноманіття, експертні знання й досвід наших команд для сталого забезпечення конкурентоспроможної продукції, – заявив пан Фірвальд. – Замовники продовжать у повному обсязі обслуговувати підприємства, які наразі є їхніми клієнтами, однак можливості кожного з них розширяться через підвищення ефективності завдяки співпраці всіх підрозділів «Сингента Груп» (Syngenta Group)».

Кожна з компаній, яка ввійшла до складу «Сингента Груп» (Syngenta Group), має значні досягнення за понад 250 років. Окрім Швейцарії, Ізраїлю та Китаю, Група має глибоке коріння в багатьох інших країнах, у тому числі США, де розташована штаб-квартира міжнародної діяльності «Сингента Сідз» (Syngenta Seeds) і діяльності з дослідження й розробок, Бразилії та Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. «Сингента Груп» ( Syngenta Group) є однією з найбільш диверсифікованих компаній світу.

Новостворена Група приділяє велику увагу дотриманню норм ділової етики та чесності, націлена на підвищення ефективності всіх зацікавлених осіб – фермерських господарств, працівників, постачальників і суспільства загалом. «Сталий розвиток нашого підприємства залежить від стану ґрунтів та навколишнього середовища загалом, – зазначив пан Фірвальд, – ми оцінюємо наш успіх не тільки за показниками роботи, але й за користю, яку ми приносимо для сільськогосподарської галузі та охорони навколишнього середовища».

Працівники «Сингента Груп» (Syngenta Group) чудово усвідомлюють, що сьогодні фермерські господарства стикаються з багатьма проблемами, в тому числі з проблемою зміни клімату, деградації ґрунту, хвороби рослин, а також нагальною необхідністю сталого постачання продуктів харчування та біорізноманіття. Підприємства Групи пропонують засоби, необхідні для подолання цих проблем, які дозволяють, незважаючи на екстремальні погодні умови, впевнено збирати гарний урожай, працюючи з економічною вигодою з метою сталого забезпечення населення світу безпечними продуктами харчування та виявляючи піклування про навколишнє середовище.

Підхід Групи зазначений у Плані успішного зростання, в якому чітко визначено зобов’язання щодо досягнення цілей сталого розвитку Організації Об’єднаних Націй. Наприкінці червня 2020 року «Сингента Груп» (Syngenta Group) оголосить свій новий План успішного зростання. Він стане першою великою ініціативою Групи після її заснування. У Плані буде розглянуто різні проблеми, з якими стикаються фермерські господарства в усьому світі, та різні очікування суспільства до аграрних технологій і сталого постачання продуктів харчування.

Сталий розвиток і співпраця також є основою діяльності «Сингента Груп» (Syngenta Group) у сфері досліджень і розробок. Група має понад 100 підрозділів із досліджень і розробок, хіміки та біологи якої тісно співпрацюють із виробниками сільськогосподарської продукції, науковцями, неурядовими організаціями, підприємствами й регуляторними органами з метою забезпечення постачання насіння, захисту посівів і виробництва інноваційних кормових продуктів і технологій для виробництва безпечних харчових продуктів і зростання глобального благополуччя.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Цього року в Україні очікують хороший урожай суниці

Тепла погода та відсутність заморозків на початку...

«Контінентал» завершив посадку картоплі

У «Контінентал Фармерз Груп» завершилася посадка картоплі....

Надійний післясходовий захист соняшника, стійкого до імідазолінонів

Вирощування гібридів соняшника за окремими виробничими системами,...

Погода

Kyiv
кілька хмар
19.3 ° C
19.3 °
19.3 °
21 %
6.7kmh
12 %
Вт
18 °
Ср
13 °
Чт
19 °
Пт
21 °
Сб
17 °