06 Грудня 2021

Прем’єрний Агропікнік від Amazone

У серпні цього року компанія «Амазоне-Україна» вперше провела для аграріїв зустрічі в інноваційному форматі – Агропікнік. Перша подія відбулася у партнерстві з компанією ТОВ «Агротехсоюз», на базі харківського регіонального сервісного центру. Подивитися на безліч інновацій та оцінити рівень їхньої досконалості зібралися понад 100 зацікавлених гостей із Харківської та навколишніх областей східного регіону України – фермери, представники та власники господарств.

Агропікнік Amazone – це подія, під час якої у невимушеній атмосфері було презентовано розвиток та становлення компанії Amazone – від початку існування і до нинішнього часу, коли на перший план виходить інтелектуальна складова агротехніки, зокрема досить масштабно застосовуються технології точного землеробства.

Агропікнік ХарківВідкриваючи Агропікнік, Дмитро Давиденко, генеральний директор ДП «Амазоне-Україна» коротко ознайомив гостей з історією Amazone, яка є сімейним підприємством, і була заснована у 1883 р. ремісником Генріхом Драйєром. Приблизно 138 років тому він розпочав виготовлення зерноочисних та ґрунтообробних машин. Індустріалізація, яка набувала тоді дедалі більшого розмаху, потребувала переходу до більш раціонального серійного виробництва. Так розпочалося виготовлення сільськогосподарської техніки та обладнання у невеликій кількості.

Генріх Драйєр був мудрою й далекоглядною людиною. Він наполягав, аби в майбутньому компанією керували два наступники з родини Драйєрів. Тож після Генріха Драйєра компанія перейшла у власність його синів – Генріха молодшого та Еріха. У 1958 р. підприємство очолили їхні сини – Клаус та доктор Хайнц Драйєри. А вже їхні сини – Крістіан (із 1994 р.) та доктор Юстус (із 2005 р.) – нинішні власники Amazone. Вони є керівниками компанії вже у четвертому поколінні.

З часом основною продукцією компанії Amazone стали не зерноочисні машини, а розкидачі мінеральних добрив, а вже пізніше – посівні машини, обприскувачі та ґрунтообробна техніка. Сьогодні Amazone – це компанія світового рівня, яка займає одне з провідних місць на ринку високоякісної ефективної сільськогосподарської техніки для аграрного сектору.

Агропікнік AmazoneАгропікнікПісля цього генеральний директор ДП «Амазоне-Україна» провів цікаву та змістовну доповідь щодо важливості застосування технологій точного землеробства у технологіях вирощування сільськогосподарських культур. Для прикладу було обрано внесення гранульованих мінеральних добрив. Він досить просто і доступно пояснив, як можна максимально ефективно використовувати можливості сучасного «розумного» розподільника мінеральних добрив Amazone.

Були наведені цифри та факти. Зокрема, збільшення нерівномірності розподілу мінеральних добрив призводить до додаткових втрат, які складають мінімум 1,5%. А це означає, що на кожних 1000 га посівів буде недобір врожаю, який потенційно можна зібрати з 15 га. Для прикладу було пораховано і наведено конкретні цифри. Зокрема, вирощуючи озиму пшеницю, то за врожайності 50 ц/га й закупівельній ціні 8000 грн/т, втрати сягнуть 600 тис. грн. Тож інформація цікава, і заслуговує уваги.

Оглядовий майданчик AmazoneОбприскувач Amazone Для гостей Агропікніка на оглядовому майданчику демонструвалися машини Amazone – ґрунтообробна та посівна техніка, а також розподільники мінеральних добрив. А трохи пізніше, коли гості отримали максимум інформації від менеджерів компанії «Агротехсоюз», на штучно створену смугу для подолання перешкод вийшов самохідний штанговий обприскувач Pantera, який вправно долав перепони, демонструючи при цьому відмінні показники роботи (наприклад, мінімальне коливання штанги на високій швидкості).

pic-131Протягом всього часу Агропікніка гостей супроводжувала велика та яскрава розважальна програма, під час якої виступали запальний кавер-гурт DanceBand та ілюзіоніст Віталій Шевченко. А всі охочі могли продемонструвати свою вправність під час стрільби з луків і арбалетів, а також проїхатися на коні зі справжньою амазонкою.

EOS_8943EOS_9445Час від часу культурно-розважальна програма брала паузи, під час яких розігрували різні подарунки. Найціннішими серед них були сертифікати на знижку 5% та на 5000 € для придбання техніки Amazone. Упродовж вечора сертифікати знайшли своїх щасливих володарів.

EOS_9368 Зокрема, сертифікат на знижку 5% вартості машини виграв Владислав Бутенко, директор ПСП «Нове Життя», що у Нововодолазькому районі Харківщини, а сертифікат на 5000 € знижки дістався Вадиму Лохману, головному інженеру ТОВ «Карат-Агро» Золочівського району Харківської області. Нам вдалося поспілкуватися з щасливими володарями виграшних сертифікатів.

Владистав Бутенко:

На цей захід ми отримали запрошення не випадково, адже у нас працює декілька одиниць машин виробництва Amazone – пневматична широкозахватна зернова сівалка Сitan та два розкидачі мінеральних добрив. А враховуючи те, що нам сьогодні пощастило, то наш машинний парк поповниться ще мінімум однією машиною від Amazone. Взагалі, техніка цього виробника працює просто чудово. Жодної відмови у роботі не було, тож простоїв також немає. А щодо Агропікніка – то це просто чудовий захід: зустрівся з друзями та знайомими, поспілкувався з менеджерами, отримав цікаву та корисну інформацію та ще й виграв чудовий приз.

Вадим Лохман:

У власному землекористуванні маємо приблизно 7000 га. Звісно, що для таких обсягів польових робіт як у нас, потрібна перш за все надійна та продуктивна техніка. У 2015 році ми придбали два навісні розкидачі мінеральних добрив Amazone. За цей період роботи машини нас жодного разу не підвели. Тож нинішнього року ми придбали вже причіпний розподілювач гранульованих добрив цього виробника. Ну а тепер, коли маємо таку гарну нагоду отримати знижку, то у нашому господарстві обов’язково з’явиться ще одна машина цього виробника. Найближчим часом буде зустріч з керівництвом, і обговоримо, як найефективніше використати сертифікат. Радий, що вдалося побувати на такому заході. Організовуйте, запрошуйте, обов’язково візьмемо участь. А компанії «Амазоне-Україна» розвитку та гарних продажів.

На завершення хочеться зазначити, що організаторам вдалося провести захід на найвищому рівні, а компанія «Амазоне-Україна» вкотре підтвердила свій високий і цілком заслужений рівень.

Уже 9 вересня відбудеться Агропікнік Amazone. Хмельницький 2021, який організовує ДП «Амазоне-Україна» спільно з ТОВ «Компанія ЛАН». Запрошуємо усіх агровиробників до участі!

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Made in Italy. Парад технічних новинок на виставці EIMA-2021

Наприкінці минулого місяця в італійському місті Болонья...

Як оптичні сенсори економлять ЗЗР і добрива

Ключовий принцип точного землеробства – обробляти поле...

Погода

Kyiv
туман
0.4 ° C
1 °
-0.2 °
98 %
0.5kmh
90 %
Пн
3 °
Вт
3 °
Ср
1 °
Чт
3 °
Пт
9 °