Сучасні технології для прогресивних господарів

97
Сучасні технології для прогресивних господарів

агроресурс5 серпня 2020 року компанія «Агроресурс» провела регіональний День поля, який зібрав понад 70 аграріїв зі Світловодського району Кіровоградської області. Традиційно ми проводимо наші польові заходи в інтерактивному форматі, що включає презентацію техніки, демонстрацію її роботи в полі та тест-драйв для всіх охочих. У Озерах ми продемонстрували одразу 5 одиниць BEDNAR: передпосівний компактор SWIFTER, дисковий лущильник SWIFTERDISK, міжрядний культиватор ROW-MASTER, глибокорозпушувач TERRALAND і універсальний посівний комплекс OMEGA.

bendarПід час заходу директор СС «ЛАН» Олександр Миколайович Швець поділився з гостями Дня поля своїм успішним досвідом використання агрегатів BEDNAR: «Із 2017 року в нас працює компактор SWIFTER і з поточного року – дискатор SWIFTERDISK від чеського виробника BEDNAR. Відтоді на нашому компакторі ми поміняли деякі лапи – і все, більше нічого не ремонтували. Поломок не було, оце хіба що пару разів пеньок «спіймали», трохи лапу погнуло. Але це не страшно, лапи завжди наявні, можна замінити. Площу готує, особливо після зими, після оранки, так, що кращого я не бачив. Дуже легко тут виставляється глибина, хто купить – не пошкодує, це точно. А дискатор наш за місяць напрацював уже 500 га. Чудово він себе показує, після нього можна відразу сіяти. Задні коточки ретельно готують площу, дійсно, дуже якісна техніка. І що також подобається – відмінне обслуговування. Я вам чесно скажу: зателефонували – і відразу приїхав сервісний інженер, запчастини є, дефіциту нема. А ще до вподоби поєднання кольорів. Ви помітили? Трактори в нас New Holland сині, а причіпні агрегати Bednar – жовті, дуже гарно, як наш прапор. Бажаємо тільки погоди й удачі! А все решту зробить техніка!»

З 30 вересня по 3 жовтня у Кропивницькому відбулась Міжнародна агропромислова виставка AGRO EXPO-2020.

Сучасні технології для прогресивних господарів_2В експозиції компанії «Агро­ресурс» ми презентували 3 агрегати BEDNAR, які є лідерами продажів у своєму сегменті ґрунтообробної техніки, а саме: передпосівний компактор SWIFTER, який ідеально готує ґрунт за один прохід, об’єднує до 8 робочих операцій в одну, працює із робочою швидкістю 10–15 км/год, завдяки передній вирівнювальній планці Crushbar усуває всі перешкоди перед наступними робочими органами. Гідравлічне управління дає змогу швидко реагувати з кабіни на нерівності поля.

Дисковий лущильник SWIFTER­DISK забезпечує обробіток глибиною до 12 см, він незамінний для закриття вологи після жнив, подрібнює рослинні рештки, провокації падалиці. А-диски завдяки своїй формі перемішують оброблюваний ґрунт у кілька разів ефективніше порівняно зі стандартним зубчастим диском. Різні види ущільнюючих та подрібнюючих котків здатні швидко впоратися з довгими стеблами культур. Міжрядний культиватор ROW-MASTER дає змогу виконувати міжрядний обробіток рослин висотою до 80 см; він призначений для руйнування ґрунтової кірки в посівах кукурудзи, соняшнику, цукрових буряків та інших культур.

Серед лідерів позитивних відгуків варто назвати також універсальний посівний комплекс OMEGA полегшеної конструкції з дисковою підготовкою ґрунту, що дає змогу висівати різні види зернобобових сільськогосподарських культур із широким діапазоном налаштувань і норм висіву як при класичній системі обробітку ґрунту (оранка), так і при мінімальній з можливістю одночасного внесення мінеральних добрив у рядок або міжряддя. Вагомою перевагою сівалки OMEGA є Х-подібне розміщення секцій робочих дисків. Завдяки герметичному бункеру можна налаштовувати та подавати великі й точні дози добрив і насіння.

А система PSP (точне розміщення насіння) надає можливість дисковим сошникам висівати насіння на однакову глибину по всій ширині агрегату та копіювати всі нерівності поля у поздовжньому та поперечному напрямках. OMEGA гідно зарекомендувала себе на полях, про що свідчать чудові відгуки користувачів, і вже другий сезон демонструє високі показники продуктивності по всій Україні.

ПОТУЖНИЙ БРЕНД – СУЧАСНА ТЕХНІКА – ВРАЖАЮЧИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Бренд-менеджер: (050) 487-11-98

Опубліковано в журналі “Агроном”, 2020

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram