17 Травня 2022

Sumitomo Chemical і BASF заявили про співробітництво з розробки нового фунгіциду

Sumitomo Chemical і BASF, дві провідні світові хімічні компанії, сьогодні підписали угоду про співпрацю з розробки нового фунгіциду. Ця угода поєднає інноваційні рішення компаній, аби аграрії усього світу могли скористатися з переваг нового препарату.

Діюча речовина, винайдена Sumitomo Chemical, демонструє високу ефективність у боротьбі з основними хворобами рослин, навіть за умови резистентності до дії інших фунгіцидів.

«Разом з BASF ми зможемо надати більшій кількості агровиробників можливість оцінити ефективність нового фунгіциду, який відіграватиме важливу роль в управлінні резистентністю важко контрольованих хвороб рослин. Це партнерство підкреслює, що ми неухильно дотримуємося взятих на себе зобов’язань щодо сталого розвитку сільського господарства», – заявив Рей Нішімото, уповноважений директор і старший виконавчий директор, президент напряму охорони здоров’я та рослинництва Sumitomo Chemical на офіційній церемонії підписання в Німеччині.

Фунгіцид стане новим способом захисту сільськогосподарських культур, для яких раніше використання фунгіцидів було обмеженим. «Фермери прагнуть вирощувати здоровий урожай і забезпечувати все більший попит на продукти харчування та легкої промисловості. Стратегічна співпраця між BASF і Sumitomo Chemical свідчить про готовність обох компаній інвестувати в рішення, що допомагають аграріям ефективно управляти своїм бізнесом», – заявив Маркус Хельдт, президент підрозділу засобів захисту рослин компанії BASF.

Концерн BASF щороку спрямовує понад чверть свого науково-дослідницького бюджету в аграрні технології, що допомагають фермерам примножувати результати своєї праці. Серед ЗЗР, які пропонує компанія, фунгіциди здобули високу прихильність серед аграріїв усього світу. В структурі продажів підрозділу засобів захисту рослин BASF фунгіциди посідають перше місце, а за підсумками 2016 року частка продажу цих препаратів становила 43%. Прогресивні українські агрогосподарства також мають доступ до широкого інноваційного портфелю BASF. Тільки цього року компанія запропонувала високоефективні фунгіциди Адексар® СЕ Плюс та Рекс® Плюс для зернових, а під час серії літніх іміджевих заходів українським аграріям був анонсований інноваційний препарат Архітект®, який поєднує потужну дію регулятора росту із фунгіцидними властивостями та відкриває новий сегмент ринку ЗЗР.

Sumitomo Chemical і BASF планують розробляти унікальні формуляції з новою діючою речовиною для поповнення своїх продуктових портфелів. Комерційний запуск препаратів відбудеться після реєстрації та отримання офіційних дозволів відповідних компетентних органів. Реєстрація заявок на основних ринках планується у 2018 році, а згодом препарати стануть доступними в усьому світі.

BASF

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Окупанти знищили єдиний в Україні генетичний банк рослин

Російські солдати повністю знищили єдиний в Україні...

Цього року в Україні очікують хороший урожай суниці

Тепла погода та відсутність заморозків на початку...

«Контінентал» завершив посадку картоплі

У «Контінентал Фармерз Груп» завершилася посадка картоплі....

Погода

Kyiv
кілька хмар
19.3 ° C
19.3 °
19.3 °
21 %
6.7kmh
12 %
Вт
18 °
Ср
13 °
Чт
19 °
Пт
21 °
Сб
17 °