21 Жовтня 2021

Sumitomo Chemical і BASF заявили про співробітництво з розробки нового фунгіциду

Sumitomo Chemical і BASF, дві провідні світові хімічні компанії, сьогодні підписали угоду про співпрацю з розробки нового фунгіциду. Ця угода поєднає інноваційні рішення компаній, аби аграрії усього світу могли скористатися з переваг нового препарату.

Діюча речовина, винайдена Sumitomo Chemical, демонструє високу ефективність у боротьбі з основними хворобами рослин, навіть за умови резистентності до дії інших фунгіцидів.

«Разом з BASF ми зможемо надати більшій кількості агровиробників можливість оцінити ефективність нового фунгіциду, який відіграватиме важливу роль в управлінні резистентністю важко контрольованих хвороб рослин. Це партнерство підкреслює, що ми неухильно дотримуємося взятих на себе зобов’язань щодо сталого розвитку сільського господарства», – заявив Рей Нішімото, уповноважений директор і старший виконавчий директор, президент напряму охорони здоров’я та рослинництва Sumitomo Chemical на офіційній церемонії підписання в Німеччині.

Фунгіцид стане новим способом захисту сільськогосподарських культур, для яких раніше використання фунгіцидів було обмеженим. «Фермери прагнуть вирощувати здоровий урожай і забезпечувати все більший попит на продукти харчування та легкої промисловості. Стратегічна співпраця між BASF і Sumitomo Chemical свідчить про готовність обох компаній інвестувати в рішення, що допомагають аграріям ефективно управляти своїм бізнесом», – заявив Маркус Хельдт, президент підрозділу засобів захисту рослин компанії BASF.

Концерн BASF щороку спрямовує понад чверть свого науково-дослідницького бюджету в аграрні технології, що допомагають фермерам примножувати результати своєї праці. Серед ЗЗР, які пропонує компанія, фунгіциди здобули високу прихильність серед аграріїв усього світу. В структурі продажів підрозділу засобів захисту рослин BASF фунгіциди посідають перше місце, а за підсумками 2016 року частка продажу цих препаратів становила 43%. Прогресивні українські агрогосподарства також мають доступ до широкого інноваційного портфелю BASF. Тільки цього року компанія запропонувала високоефективні фунгіциди Адексар® СЕ Плюс та Рекс® Плюс для зернових, а під час серії літніх іміджевих заходів українським аграріям був анонсований інноваційний препарат Архітект®, який поєднує потужну дію регулятора росту із фунгіцидними властивостями та відкриває новий сегмент ринку ЗЗР.

Sumitomo Chemical і BASF планують розробляти унікальні формуляції з новою діючою речовиною для поповнення своїх продуктових портфелів. Комерційний запуск препаратів відбудеться після реєстрації та отримання офіційних дозволів відповідних компетентних органів. Реєстрація заявок на основних ринках планується у 2018 році, а згодом препарати стануть доступними в усьому світі.

BASF

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

В Україні поступово зростають площі під бататом

Наразі площі під бататом або ж солодкою...

ALFA Smart Trading відновлює український експорт жита до Туреччини

Вперше за останні 12 років українське жито...

Селекціонери вивели морозостійкий сорт картоплі

Протягом декількох років група вчених із США...

Погода

Kyiv
чисте небо
16.1 ° C
16.5 °
15.5 °
51 %
0.5kmh
0 %
Чт
16 °
Пт
16 °
Сб
11 °
Нд
7 °
Пн
6 °