19 Жовтня 2021

Технологія VF: захист грунту від ущільнення тракторами, обприскувачами та причепами

Ущільнення ґрунтів великогабаритною та важкою технікою створює загрозу для сталого землекористування, зокрема для родючості ґрунтів.

Щоб не допустити негативного впливу на процеси (ріст коріння, поглинання поживних речовин, управління водними ресурсами, зростання рослин) та показники врожайності, слід максимально уникати ущільнення ґрунту.

Саме тому інженери YOHT постійно працюють над поліпшенням характеристик радіальних тракторних шин, зокрема створених за технологіями Improved Flexion (IF) і Very High Flexion (VF), а також удосконалюють радіальні флотаційні шини для причепів.

Вперше у світі вони пропонують комбінацію флотаційної розробки з технологією VF у шині Alliance 389 VF для причепів, підвищуючи захист ґрунту й ефективність роботи до безпрецедентного рівня.

Приклади застосування цих технологій у польових умовах були представлені під час практичних демонстрацій на заході ILVO/Inagro, який відбувся 15 вересня на території Bayer ForwardFarm Hof ten Bosch у Гульденберзі (Бельгія). Шини Alliance 389 VF-IMP, установлені на причепі й поєднані із системою контролю тиску повітря, зробили захист ґрунту видимим і вимірюваним.

Tehnologiya-VF-zahyst-gruntu-vid-ushhilnennya-vid-traktoriv-rozpylyuvachiv-ta-prychepiv-3КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО ЗАХИСТУ ГРУНТУ

Тракторні шини за технологією VF, які останніми роками розроблювалися та впроваджувалися під брендом Alliance від YOHT, втрачають високу ефективність, якщо за тракторами, оснащеними шинами VF, пересуваються причепи зі стандартними шинами, що мають тиск накачування від 2 до 4 бар на полі.

Якщо ж причепи також оснащено шинами VF із тиском накачування до 0,8 бар на полі, то це дає явні переваги з точки зору меншого впливу на ґрунт. Крім помітно нижчого тиску накачування, додатковий позитивний ефект забезпечується завдяки збільшенню відбитків шин. Вага й навантаження причепа розподіляються на контактну площу, яка приблизно на 25 відсотків більша, ніж у стандартних шин.

Tehnologiya-VF-zahyst-gruntu-vid-ushhilnennya-vid-traktoriv-rozpylyuvachiv-ta-prychepiv-2КОРОТКИЙ ОГЛЯД AIIIANCE A389 VFIMP

Шина Alliance A389 VF-IMP має спеціальний малюнок протектора для надзвичайно надійного зчеплення, відмінної флотації та ефективного самоочищення, а також на 25% збільшений відбиток для значно меншого ущільнення ґрунту.

Крім того, ця шина має дуже міцний каркас, який дозволяє витримувати навантаження зі зниженим на 30% тиском накачування, що може зменшуватися до 0,8 бар на полі. Сталеві корди знижують опір коченню та мінімізують час простою, а спеціальні суміші, що входять до складу шини, поліпшують загальні робочі характеристики та зменшують зношення.

Неспрямований малюнок протектора з унікальними центральними блоками S-подібної форми забезпечує оптимальне зчеплення з усіма типами ґрунту, ефективне кермування в обох напрямках і легке прикріплювання.

«Як показали практичні демонстрації на території Hof ten Bosch, флотаційна розробка й технологія VF від Alliance разом створюють вражаючу комбінацію, що доповнюється системою контролю тиску повітря, яка дозволяє адаптувати тиск накачування для польових робіт і перевезень на дорогах.

Ці шини були розроблені для запобігання ущільненню ґрунту й забезпечення ефективної роботи, і вони дійсно здатні впоратися із цими завданнями. Вимірювання на полі за допомогою складаної лінійки й пенетрометра чітко показали позитивний вплив нашої комбінації флотаційної розробки й технології VF», — підсумував Герріт Вінкерс (Gerrit Vinkers), фахівець із поліпшення обслуговування клієнтів і спеціаліст із питань застосування рішень в YOHT.

Tehnologiya-VF-zahyst-gruntu-vid-ushhilnennya-vid-traktoriv-rozpylyuvachiv-ta-prychepiv-4НОВАТОР І СВІТОВИЙ ЛІДЕР НА РИНКУ ФЛОТАЦІЙНИХ ШИН

Компанія Alliance, експерт у галузі тракторних шин із 1952 року, однією з перших запровадила виробництво тракторних шин за технологіями IF і VF у 2014 році. Завдяки рішенню Agri Star II та технології стратифікованих шарів Stratified Layer Technology цей бренд знову охоплює нове й унікальне покоління шин.

Як новатор і світовий лідер у галузі флотаційних розробок компанія Alliance також першою запропонувала радіальну флотаційну шину для сільськогосподарських причепів у 2000 році.

Спираючись на багаторічний досвід, у 2017 році компанія першою у світі випустила флотаційну шину для причепів VF IMP – Alliance A389 VF. Ця шина – оптимальне рішення на ринку, призначене для захисту ґрунту під час використання сільськогосподарських причепів.

Для подальшого прискорення сільськогосподарських перевезень з одночасним максимальним захистом ґрунту спеціалісти Alliance розробили й випустили першу у світі швидкісну флотаційну шину для вантажівок сільськогосподарського призначення Alliance A398 MPT. Це – найсучасніше рішення для ефективних перевезень, було впроваджено у 2019 році.

Незабаром буде випущена нова зміцнена радіальна флотаційна шина для сільського господарства й будівництва Alliance 590.

Загалом оновлений асортимент шин VF бренду Alliance для тракторів, обприскувачів, причепів і різної спецтехніки дозволяє YOHT забезпечити найбільший вибір розмірів і варіантів застосування рішень на ринку.

Асортимент шин доповнюється гарантійною політикою, що є найкращою в галузі: на всі шини сільськогосподарського призначення надається гарантія на 7 років, а для всіх радіальних металокордних шин гарантія діє впродовж 10 років, що забезпечує чудові робочі характеристики за привабливою ціною.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Жнива-2021: в яких областях отримали найбільшу урожайність с/г культур

В Україні триває збирання зернових та зернобобових...

Variant Irrigation представила нову зрошувальну систему

Українська виробничо-сервісна компанія «Variant Irrigation» презентувала нову...

Після оприлюднення жовтневого звіту USDA несподівано і різко підскочили ціни на пшеницю

Минулого вівторка пшеничні ринки досить стримано відреагували...

Погода

Kyiv
чисте небо
11.5 ° C
12.1 °
10.2 °
43 %
0.9kmh
0 %
Вт
11 °
Ср
15 °
Чт
18 °
Пт
18 °
Сб
11 °