20 Жовтня 2021

Український виробник ЗЗР став лідером вітчизняного ринку за обсягами застосування препаратів

Вперше до трійки лідерів ринку засобів захисту рослин України, де традиційно домінують мультинаціональні компанії, увійшов український виробник.

У 2021 році на провідну позицію за обсягами застосування в Україні вийшли препарати ALFA Smart Agro.

Ukrayinskyj-vyrobnyk-Alfa-Smart-Agro-stav-liderom-vitchyznyanogo-rynku-ZZR-4Продукція ALFA Smart Agro посідає перше місце за обсягами застосування у період з листопада 2020 р. по серпень 2021 р. (без врахування продуктів для обробки насіння, сезон продажу яких триває).

В перерахунку на однократне внесення, площа посівів, захищених препаратами ALFA Smart Agro, в даний період становить 10,24 млн га. Це відповідає приблизно 11% від загального обсягу посівів в перерахунку на однократне внесення ЗЗР, який складає 91,23 млн га.

Ukrayinskyj-vyrobnyk-Alfa-Smart-Agro-stav-liderom-vitchyznyanogo-rynku-ZZRДругу та третю позиції займають компанії Syngenta та Bayer.

«Площа застосування ЗЗР в перерахунку на однократне внесення є найбільш об’єктивним показником для оцінки ринку засобів захисту рослин, яким користуються провідні аналітичні агентства світу. Тільки так ми бачимо, у яких виробників дійсно сильні позиції. Бути серед лідерів – це  чіткий сигнал про те, що попит на продукти ALFA Smart Agro в Україні стрімко зростає», переконана Тетяна Мосендз, комерційний директор ALFA Smart Agro.

Ukrayinskyj-vyrobnyk-Alfa-Smart-Agro-stav-liderom-vitchyznyanogo-rynku-ZZR-3Оскільки препарати для захисту рослин, в залежності від складу, норм застосування і виробника, суттєво відрізняються за вагою та вартістю, для більш точної оцінки використовують саме площу застосування в перерахунку на однократне внесення.

При цьому враховують норми застосування кожного реалізованого продукту. Загалом були проаналізовані дані близько 2000 найменувань препаратів, які застосовуються українськими агровиробниками.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Жнива-2021: в яких областях отримали найбільшу урожайність с/г культур

В Україні триває збирання зернових та зернобобових...

Variant Irrigation представила нову зрошувальну систему

Українська виробничо-сервісна компанія «Variant Irrigation» презентувала нову...

Після оприлюднення жовтневого звіту USDA несподівано і різко підскочили ціни на пшеницю

Минулого вівторка пшеничні ринки досить стримано відреагували...

Погода

Kyiv
хмарно
2.5 ° C
4.2 °
-3.1 °
82 %
2kmh
93 %
Вт
5 °
Ср
15 °
Чт
19 °
Пт
17 °
Сб
10 °