У 2018 році німецький BASF приніс економіці України 2 мільярди

171

Про це стало відомо 31 липня 2019 року під час прес-конференції департаменту Agricultural Solutions BASF Україна. Згідно зі звітом про економічну діяльність за 2018 рік, прямий внесок департаменту Agricultural Solutions BASF в економіку України склав 915 млн грн (близько 0,03% ВВП країни). Якщо говорити про загальний економічний ефект, то це понад 2 млрд грн і еквівалентно приблизно 0,06% ВВП України.

Щорічно компанія інвестує близько 180 млн грн в проведення практичних випробувань, залучає до співпраці наукові установи і провідні аграрні господарства України, проводить дослідження локальної дії препаратів в різних погодно-кліматичних умовах нашої країни.

Крім регулярних інвестицій в дослідження технологій перед їх запуском на ринок, компанія BASF щорічно вкладає близько 3 млн грн в утилізацію тари.

“Ми вперше проаналізували внесок компанії не тільки в сільське господарство, а й в економіку України. Наші інноваційні рішення не тільки спрощують аграрний бізнес, а й знижують пестицидне навантаження без шкоди для врожаю”, прокоментував Андрій Касьян, керівник департаменту Agricultural Solutions BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

Вже наступного року компанія представить ринку 2 нових рішення: інноваційний фунгіцид Пріаксор і вдосконалений гербіцид Стеллар Плюс, який стане покращеною версією знайомого всім українським аграріям Стеллар.

Пріаксор стане надефективним рішенням проти грибкових хвороб ячменю і пшениці. Запускаючи продукт в Україні, BASF робить інновації компанії ще більш доступними для українських аграріїв.

Стеллар Плюс – це нове слово в контролі бур’янів у посівах кукурудзи. Маючи в складі допоміжний прилипач Метолат, він стане надефективним самостійним рішенням для захисту посівів.

За результатами другого кварталу 2019 року департамент Agricultural Solutions BASF показав зростання прибутку по всьому світу, в тому числі в Східній Європі. У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року, продажі департаменту Agricultural Solutions BASF в світі виросли на 38%.

“Перш за все, на зростання продажів підрозділу вплинула покупка активів і частини бізнесу Bayer в серпні 2018 року. І ми продовжуємо опанувати нові сегменти аграрного ринку. – прокоментував Лівіо Тедескі, Перший віце-президент департаменту Agricultural Solutions BASF в країнах Європи, Середнього Сходу, Африки та СНД. “Для України стане важливим наше партнерство з французькою насіннєвою компанією Euralis Semences. Підписаний в червні цього року дистриб’юторський договір, дозволить BASF вийти на ринок насіння соняшнику, а ця культура – одна з ключових для України”.

“Як міжнародний хімічний концерн, компанія BASF бачить в Україні не тільки аграрний потенціал. Ми бачимо його також в харчовій і хімічній промисловості, у видобутку корисних копалин, нафти і газу. Працюючи в цих галузях ми не тільки збільшимо прибуток компанії, але і створимо більше можливостей для українців і додаткову цінність для української економіки”,підкреслив Тіберіу Діма, Генеральний директор BASF України та Керівник групи країн Східної Європи.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram