Застосовуючи точні технології, можна зекономити на добривах, отримати здоровіший урожай з вищими показниками якості продукції та підвищити родючість ґрунтів. Так вважають у ГК «Агрейн».
У цьому агрохолдингу добрива займають найбільшу частку в собівартості вирощування зернових і технічних культур та мають найбільший вплив на врожайність.
«Завдяки точним технологіям ми навчилися оптимально використовувати ресурси. Скажімо, в нас є поля, де врожайність на окремих ділянках коливається від 9 до 16 т/га. І ми розуміємо, що ділянки з низькою врожайністю ніколи не дадуть нам 16 т/га, скільки б добрив ми не вносили.
Відповідно, розрахунок внесення добрив там потрібен з урахуванням планової врожайності на рівні 9-10 т/га, не більше. Тож ми сконцентрувалися на тому, щоб вносити оптимальні норми під потенціал поля, і при цьому не втратити врожайності», – наголошує заступник головного агронома ГК «Агрейн» Тарас Корнієнко.
ГК «Агрейн» — агрогрупа, яка займається вирощуванням та зберіганням зернових та олійних культур, а також тваринництвом. Агрогрупа має 11 сільськогосподарських підприємств.
Земельний банк – 103 тис. га. Поля «Агрейну» розташовані в Чернігівській, Одеській, Житомирській, Черкаській, Харківській областях.





