05 Липня 2022

У новому сезоні – нові продукти!

Кожен новий рік може стати для аграрія роком нових викликів, адже природа перебуває у постійному динамічному розвитку, і живі організми адаптуються до змінюваних умов, вдосконалюючи свої властивості. Все це спонукає аграрну науку рухатися вперед, до нових можливостей і нових рішень у технологіях. Не є винятком і наша компанія, яка в сезоні–2021 пропонує своїм партнерам низку нових продуктів для захисту основних сільськогосподарських культур від різних шкодочинних організмів.

На сьогодні «Август-Україна» має повні пакети для захисту зернових колосових, кукурудзи, сої, соняшнику, ріпаку, цукрових буряків та інших культур, що налічують близько 60 препаратів.

Щоб аграрії могли впевнено користуватись новими засобами, впродовж кількох років кожен із цих продуктів проходить випробування. Спочатку проводяться дрібноділянкові досліди на базах науково-дослідних інститутів; потім, після реєстрації продуктів, регіональні менеджери відділу маркетингу презентують їх аграріям на днях полів, семінарах, семплінгах, на сторінках технологічного порталу pole-online, в соцмережах і т. ін., акцентуючи на технологічних аспектах та перевагах новинок.

Цьогоріч компанія «Август-Україна» виводить на ринок засобів захисту рослин чотири нових продукти.

БАЛІЙ – ФУНГІЦИД КЛАСУ ПРЕМІУМ, ДОСТУПНИЙ КОЖНОМУ

Рослини пшениці на 14-й день після обробки препаратом Балій
Рослини пшениці на 14-й день після обробки препаратом Балій

Рослини соняшнику на 14-й день після обробки препаратом Балій
Рослини соняшнику на 14-й день після обробки препаратом Балій

Балій фунгіцид становить собою унікальне поєднання діючих речовин із різних хімічних класів – пропіконазолу та азоксістробіну, що забезпечує швидке проникнення в рослину за рахунок формуляції – мікроемульсії; довготривалій захист вегетативних органів рослин, у тому числі й відрощених нових; ефект озеленення на культуру (за рахунок азоксистробіну) та високу ефективність проти всіх найважливіших захворювань листя, стебла, а також генеративних органів.

Препарат чинить профілактичну, потужну лікувальну та викорінювальну системну дію, пригнічує спороутворення у патогенів, за рахунок газової фази знижує розвиток борошнистих грибів, забезпечує краще засвоєння рослинами вуглекислого газу, підвищує активність фотосинтезу в них і зумовлює збільшення врожаю.

Балій зареєстрований для використання на пшениці, ячмені, соняшнику, сої, ріпаку, цукровому буряку і винограді, що дає змогу аграріям при високій завантаженості у весняний період використовувати препарат на різних культурах в межах одного господарства без втрат ефективності.

ПОТУЖНИЙ ТРИКОМПОНЕНТНИЙ ГЕРБІЦИД ФУЛТАЙМ – ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАХИСТУ КУКУРУДЗИ!

Кукурудза без обробки на 30-й день
Кукурудза без обробки на 30-й день

Кукурудза після обробки препаратом Фултайм на 30-й день
Кукурудза після обробки препаратом Фултайм на 30-й день

Фултайм – новий післясходовий системний гербіцид із ґрунтовою дією для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими, однорічними й багаторічними дводольними бур’янами, включаючи важковикорінювані – види осоту, латуку, полину, а також березки польової, пасльону чорного, молочаю лозяного.

Перевагами продукту є стримування подальших хвиль бур’янів завдяки ґрунтовій дії, зокрема, на соняшнику будь-якої селекції, відсутність необхідності в додаванні препарату-партнера та ад’юванту за рахунок ефективної препаративної формуляції – масляної дисперсії.

Різні діючі речовини препарату Фултайм мають різну спрямованість, але в сукупності вони дають потужний ефект.

Мезотріон (клас трікетонів) проникає в рослини через листя, стебла та коріння, пересуваючись акропетально та базіпетально, пригнічує біосинтез каротиноїдів у бур’янах та має залишкову ґрунтову дію, що працює на стримування наступних хвиль бур’янів.

Нікосульфурон наділений системними властивостями. Ця діюча речовина є інгібітором ферменту ацетолактатсинтази, що викликає порушення процесу поділу клітин, зупиняє ріст і призводить до повної загибелі всього спектру злакових бур’янів.

Піклорам (клас похідних піридинкарбонових кислот) є синтетичною формою ростових гормонів. Він проникає через листя і пересувається по всій рослині, включаючи кореневу систему, до точок росту. Піклорам заміщає і блокує функції натуральних гормонів у чутливих бур’янів, які через 10–14 днів гинуть через порушення процесів росту.

Завдяки піклораму в складі гербіциду Фултайм контролює проблемні види бур’янів – осот, амброзію, гірчаки та багато інших.

Широке вікно застосування (від 3 до 8 листків кукурудзи) дає можливість гнучко проводити внесення, але рекомендуємо планувати обробку в оптимальні строки – до 5 листків.

Реєстраційна «вилка» дає можливість варіювати нормами застосування препарату залежно від засміченості поля та економічних показників господарства.

Завдяки поєднанню трьох діючих речовин із різних хімічних класів препарату Фултайм поле кукурудзи після обробки буде чистим до самого збору врожаю, забезпечуючи максимальний урожай.

ІНСЕКТИЦИД АСПІД – ШКІДНИКИ БУДУТЬ У ШОЦІ!

Ріпак після обробки інсектицидом
Ріпак після обробки інсектицидом

Бджола на обробленному ріпаку
Бджола на обробленному ріпаку

Для контролю великої кількості шкідників у яблуневих, вишневих, черешневих садах та на ріпаку, особливо в період цвітіння, пропонуємо застосовувати новий інсектицид на основі тіаклоприду.

Цей препарат поєднує такі властивості, як висока ефективність відразу ж після обробки за рахунок максимально швидкої, порівняно з іншими неонікотиноїдами, контактної дії, тривалий період захисту після обробки (до 30 днів) та найменша серед неонікотиноїдів небезпека для комах-запилювачів і корисної ентомофауни.

Бджоли, на відміну від більшості комах-шкідників, які конт­ролюються тіаклопридом, можуть метаболізувати його дуже швидко з розкладанням до безпечних сполук, використовуючи ферментні системи. Цю низьку токсичність для бджіл підтверджено незалежними дослідженнями.

ГЕРБІЦИД ЛАЗУРИТ УЛЬТРА: ТРИВАЛИЙ ЗАХИСТ – СИЛЬНА КУЛЬТУРА!

Поле сої без обробки на 14-й день
Поле сої без обробки на 14-й день

Поле сої після обробки препаратом Лазурит Ультра на 14-й день
Поле сої після обробки препаратом Лазурит Ультра на 14-й день

Лазурит Ультра на основі метрибузину вже відомий аграріям, але в цьому препараті доопрацьовано і вдосконалено препаративну форму препарату – це суспензійний концентрат, рідка формуляція, в яку додано допоміжні речовини і сурфактанти для високоякісного приготування робочого розчину та рівномірного покриття оброблюваної поверхні. Системний гербіцид призначений для боротьби з однорічними дводольними і деякими злаковими бур’янами в посадках картоплі й томатів, в посівах сої, пшениці, кукурудзи та нуту.

Важливо, що цей гербіцид має широкий спектр контролю дводольних і злакових бур’янів, як-от амброзія полинолиста, волошка синя, вероніка (види), галінсога дрібноквіткова, горець (види), гірчиця польова, кучерявець Софії, рутка лікарська, зірочник середній, канатник Теофраста, лисохвіст польовий, лобода (види), тонконіг однорічний, грицики звичайні, паслін чорний, жабрій (види), просо куряче, ромашка непахуча, редька дика, щириця (види), талабан польовий і багато інших та має позитивний ефект, оскільки діє на бур’яни як внаслідок потрапляння на листя, так і через ґрунт.

За результатами останніх сезонів продукція Avgust входить до десятки лідерів на ринку засобів захисту рослин України.

Супровід регіональними менеджерами, довершена якість і технологічність препаратів компанії Avgust забезпечують високі результати на щільному конкурентному ринку засобів захисту рослин України. Продукти Avgust – незамінна ланка в системах захисту сільськогосподарських культур наших аграріїв.

З нами рости легше!

Геннадій Ковальов, керівник групи з технологічних і демонстраційних випробувань компанії «Август-Україна»

Опубліковано в журналі “Агроном”, 2021

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Несправжня борошниста роса: стратегія захисту

Що таке несправжня борошниста роса (НБР) –...

Захист рослин і погода

Погодні умови впливають на ефективність заходів щодо...

Погода

Kyiv
уривчасті хмари
20.6 ° C
22 °
19.8 °
82 %
1.4kmh
34 %
Вт
32 °
Ср
32 °
Чт
23 °
Пт
27 °
Сб
30 °