08 Серпня 2022

В Україні з’явився новий дилер польського бренду сільгосптехніки Rolmako

Група компаній АІКО в червні 2022 року стала офіційним дилером польського виробника якісної сільгосптехніки Rolmako.

«Зараз, як ніколи українські сільгоспвиробники потребують якісну техніку за доступними цінами, з низькими експлуатаційними витратами. Саме ця техніка відповідає вимогам та очікуванням аграріїв», – повідомляє директор компанії «АІКО ГРУП» Роман Овдін.

Двадцятирічний досвід на ринку продажу сільгосптехніки дозволив фахівцям АІКО оцінити, проаналізувати та обрати найкраще із запропонованих варіантів європейських виробників сільгосптехніки.

«Не дивлячись на складні обставини, очікуємо гарний попит на ґрунтообробну техніку Rolmako. Ми розширюємо наш асортиментний ряд і наразі будуть доступні три найкращих агрегата. Це – культиватор Rolmako U 684, глибокорозпушувач Rolmako U 602 та дискова борона Rolmako U 671, U 693.

Дані моделі техніки можна агрегатувати з тракторами від 90 к.с. Це дозволить використовувати ці агрегати, як агрохолдингам, так і невеликим господарствам.

Ще одна з переваг співробітництва з компанією Rolmako – швидка доставка. Це завдяки зручному розташуванню заводу та налагодженій логістики, що в наш час значно зменшує вартість техніки», – підкреслив Роман Овдін.

Історія компанії Rolmako починається з 1982 року з виробництва бурякозбиральних машин та сільськогосподарських причепів.

На сьогодні компанія має розширену дилерську мережу в десятках країнах. Потужність та сучасне оснащення виробництва дозволяє вже виробляти більш ніж 2000 одиниць техніки на рік.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
рвані хмари
22.1 ° C
23.1 °
21.5 °
83 %
0.5kmh
77 %
Пн
25 °
Вт
24 °
Ср
22 °
Чт
30 °
Пт
32 °