01 Липня 2022

Все більше українських фермерів віддають перевагу прямій моделі продажів

Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience, яка наприкінці жовтня 2019 року перейшла на пряму модель продажів насіння бренду Pioneer® українським сільгоспвиробникам, у сезоні 2020/2021 наростила клієнтську базу в цьому сегменті на 24% у порівнянні з показниками першого сезону дії нової моделі, що дозволило збільшити продажі майже на 30% станом на поточну дату у порівнянні до аналогічного періоду минулого сезону.

Кількість клієнтів, які обирають преміальну генетику бренду з 95-річною історією, досягла понад 3300 господарств. За прогнозами, у 2021 році насінням Pioneer® буде засіяно понад 1,3 млн га соняшнику та кукурудзи.

З фермерами працюють торгові агенти, мережа яких налічує понад 100 фахівців по всій території України. Постачання продукції сільгоспвиробникам відбувається пришвидшеними темпами – з початку сезону кінцевим споживачам відвантажено на 80% більше насіння в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Основним драйвером позитивної динаміки є підвищений інтерес українських фермерів до прямої роботи з виробником насіння завдяки досвіду співпраці, отриманому в першому сезоні.

Торгові агенти продовжують здійснювати тісну співпрацю з фермерами з надання консультацій та рекомендацій щодо вибору гібридного складу та подальшого супроводження впродовж повного циклу вирощування та збирання врожаю. В тому числі, торгові агенти наділені розширеними можливостями щодо погодження комерційних умов купівлі продукції відповідно до комерційної політики компанії, а також визначення положень та термінів постачання.

«Ми маємо позитивний досвід отримання інноваційного насіння від бренду Pioneer® по приємній ціні. Логістика – відмінна, адже є чітке дотримання строків та умов поставки, – ділиться досвідом Євгеній Коростельов, агроном господарства ТОВ «Преображенське» (Запорізька обл., Оріхівський р-н). – Торговий агент з продажу насіння Pioneer® – кваліфікований знавець своєї справи, який супроводжує нас під час всього сезону. Corteva Agriscience – партнер, з яким ми маємо врожайність і прибутки».

«Corteva Agriscience є надійним партнером для тих клієнтів, які цінують репутацію і партнера, і свою власну. З виходом на прямі продажі ми значно зміцнили стосунки з господарствами, які розділяють наше призначення та цінності.

Ми дуже задоволені результатом роботи моделі прямих продажів і щиро вітаємо нових клієнтів, які отримали новий легший доступ до насіння преміальної генетики  Pioneer®», – зазначає Віталій Коверник, керівник комерційного відділу компанії Corteva Agriscience.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Науковці вивели сорт пшениці, надстійкої до хвороб

Група доктора Хана Фангпу з Інституту генетики...

В Україні знову змінилися закупівельні ціни на сою та ріпак

Котирування на ріпак та сою кілька тижнів...

Експорт української агропродукції залізницею під загрозою

За словами Марії Дідух, директора ГС «Всеукраїнський аграрний...

Погода

Kyiv
чисте небо
30.4 ° C
30.4 °
30.4 °
51 %
0.5kmh
0 %
Пт
30 °
Сб
27 °
Нд
29 °
Пн
31 °
Вт
33 °