05 Грудня 2021

Знайдено спосіб, як вдвічі скоротити витрати пестицидів

Бразильські винахідники розробили систему, завдяки якій витрати на пестициди можуть скоротитися на 50%.

Винайдена система Farmbox – додаток для моніторингу шкідників і хвороб, здійснює детальний моніторинг кожного поля, включаючи комплексну боротьбу зі шкідниками (IPM) з використанням біологічних препаратів.

Згідно з дослідженням, проведеним Embrapa (Бразильська корпорація сільськогосподарських досліджень) на сої, IPM показала зниження витрат на пестициди більш ніж на 50%. При цьому врожайність сої збільшилася на 2,4%.

Розробники відзначають: щоб максимально ефективно використовувати IPM, важливо застосовувати точні інструменти моніторингу.

Для цього Farmbox використовує широкий спектр польових даних: карти зараження, частоту моніторингу, графік внесення, прогнози врожаю, витрати, продуктивність й прибутковість з кожної ділянки та ін.

«За допомогою Farmbox виробники можуть успішно боротися зі шкідниками, а також можуть легко відстежувати й контролювати всі загрози для сільгоспкультур», — зазначив генеральний директор компанії-розробника Farmbox Андре Геррейро Кантареллі.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
димка
-2.6 ° C
-1.8 °
-3.4 °
93 %
3.1kmh
75 %
Нд
-1 °
Пн
2 °
Вт
3 °
Ср
1 °
Чт
3 °