16 Січня 2022

ALFA Smart Agro про умови роботи під час карантину

Карантинні заходи в Україні внесли зміни в діяльність багатьох компаній. Однак аграрії не можуть зупинити свою роботу, адже від її результатів чималою мірою залежить економіка і добробут країни.

Разом з аграріями активно працюють і компанії-виробники засобів захисту рослин, від яких залежать якісні та кількісні показники врожайності. Зокрема, найбільший в Україні виробник ЗЗР – компанія ALFA Smart Agro внесла в роботу ряд змін, спрямованих на інтенсифікацію виробництва і захист співробітників від коронавірусу.

Посилений режим роботи Білоцерківського заводу препаративних форм

На БЗПФ, де люди працюють з хімічними речовинами, до питань індивідуального захисту працівників серйозно ставляться завжди, не тільки в період карантину. Маски, рукавички, захисні костюми, окремі шафи для робочого і повсякденного одягу – всі ці заходи строго контролюються кожного дня.

Крім того, на заводі ввели додаткові заходи захисту:

  1. З початку оголошення карантину організували доставку співробітників спеціально орендованим транспортом з дотриманням норм законодавства: в одному автобусі не більше 10 осіб, всі співробітники в масках, поручні дезінфікуються перед посадкою пасажирів.
  2. Запроваджено практику температурного скринінгу. На початку робочого дня всім співробітникам вимірюють температуру спеціальним пірометром. Тих, у кого температура підвищена, до роботи не допускають. Є чітка схема контролю самопочуття кожного співробітника, за необхідності вони можуть отримати безкоштовну консультацію терапевта або психолога.
  3. Запроваджені вимоги – верхній одяг знімати відразу біля входу в приміщення і обробляти руки антисептиком.
  4. У коридорах і місцях громадського користування переміщатися можна тільки в масці, дотримуючись дистанції мінімум 1,5 м між людьми.
  5. У кімнатах відпочинку та прийому їжі одночасно можуть перебувати не більше трьох осіб з дотриманням безпечної дистанції.
  6. У всіх приміщеннях загального користування щогодини дезінфікуються дверні ручки.

За дотримання згаданих правил, завод працює в посиленому режимі, аби виготовити необхідний для аграрного сезону обсяг препаратів.

Логістичний центр – безпека і ефективність

Особливі карантинні заходи запроваджені на складах. Всі співробітники, які контактують з товарами, використовують захисні комбінезони, респіратори і рукавички.

Водії, які заїжджають на територію логістичного комплексу, зобов’язані бути в масці і не виходити з кабіни машини під час відвантаження. Необхідні документи вони передають через вікно співробітнику складу в масці і одноразових рукавичках.

Департамент логістики забезпечує безперебійну поставку товарів в регіональні склади. В даний момент в 16 областях України працюють 18 складів. Всі вони заповнені необхідними на найближчий час препаратами.

Агропідтримка клієнтів в умовах карантину

Регіональні співробітники ALFA Smart Agro, які контактують з клієнтами, отримали і використовують необхідні засоби особистого захисту: респіратори, маски, антисептики, одноразові рукавички. З дотриманням безпечної дистанції вони продовжують консультувати господарства з питань застосування препаратів.

«Наша команда – найцінніший ресурс компанії, тому ми робимо все можливе, аби убезпечити своїх співробітників від вірусу і при цьому забезпечити агровиробників України необхідними ЗЗР», – відзначають в прес-службі ALFA Smart Agro.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

«Контінентал» вирощуватиме новий сорт картоплі, що підходить для виробництва картоплі фрі

«Контінентал Фармерз Груп» продовжує розширювати картопляний напрям....

Для українських аграріїв сорго стає більш рентабельним, аніж кукурудза

Сорго все більше цікавить українських аграріїв. Адже...

Як вплинули на стан озимих культур відлига та морози

Несприятливих агрометеорологічних явищ для перезимівлі озимини впродовж...

Погода

Kyiv
чисте небо
-2.5 ° C
-1.9 °
-3.4 °
85 %
1.8kmh
0 %
Нд
-2 °
Пн
1 °
Вт
-2 °
Ср
-3 °
Чт
-0 °