01 Липня 2022

Чому компактори BEDNAR стали бестселерами?

Навесні, перед початком посівної кампанії, до роботи по всій Україні стають передпосівні компактори BEDNAR SWIFTER. За багато років вони стали бестселерами серед агрегатів передпосівного обробітку, адже здатні за один прохід оперативно виконувати до 8 операцій та проводити бездоганну передпосівну підготовку поля. Результат – максимально рівномірні сходи – говорить сам за себе.

Географія працюючих компакторів Swifter в Україні
Географія працюючих компакторів Swifter в Україні

Що виділяє компактори Swifter з-поміж усіх інших передпосівних агрегатів?

 1. Swifter, один прохід
  Swifter, один прохід

  Інший передпосівний агрегат, два проходи
  Інший передпосівний агрегат, два проходи

  Найкраща передпосівна підготовка грунту за один прохід. Обгрунтовуємо: для створення дрібногрудкуватої і рівномірної структури грунту іншим агрегатам зазвичай необхідно 2-3 проходи, задіяння допоміжних агрегатів, більше часу та грошей. Компактор BEDNAR виконує дане завдання на відмінно за один прохід, тим самим зберігаючи необхідну вологу. Хто побачив його в роботі один раз – вже до інших не повертається. Перевірено. Широкий вибір агрегатів під трактори від 100 до 600 к. с. Максимальний вибір опцій та налаштувань в залежності від умов поля.

 1. Величезний досвід роботи на полях України вже понад 10 років. Мільйони оброблених гектарів. Повна задоволеність агрегатами з боку власників, агрономів та інженерів.
 2. Унікальна конструкція та опції агрегата, які дозволяють йому бездоганно виконувати свою роботу без будь-яких компромісів.

Всі ці фактори дозволяють компакторам Swifter бути неперевершеними у своєму класі, і це готові підтвердити сотні задоволених аграріїв.

Іван Левченко
Іван Левченко

Так, зокрема, головний інженер групи компаній «ЛНЗ» Іван Левченко говорить про Swifter так: «Складається таке враження, що конструктори компанії BEDNAR проаналізували наявний ринок передпосівних компакторів, прибрали всі недоліки конкурентів і створили ідеальну машину для передпосівної обробки ґрунту». Дане переконання підтверджується наявними у «ЛНЗ» десятьма компакторами BEDNAR SWIFTER SE10000.

Андрій Душейко
Андрій Душейко

«Економічна доцільність таких знарядь визначається тим, наскільки якісні ти отримуєш сходи і розвиток рослин. Swifter забезпечує нам одночасні дружні сходи, добру вирівняність поля і дрібногрудкувату структуру ґрунту», – Андрій Душейко, власник СТОВ «Дніпро», Черкаська область.

«ФІШКИ» КОМПАКТОРІВ BEDNAR

 • Унікальна система Wave-Flex: ідеальне копіювання рельєфу поля.

Ідеально витримувати глибину обробітку компакторам SWIFTER серії SE та SM дозволяє система кріплення робочої секції до рами Wave-Flex. На відміну від аналогів, де робочі секції кріпляться жорстко до основної рами, робочі секції SWIFTER SE/SM незалежно одна від одної прикріплені до бічних рам за допомогою масивних тяг попереду і задніх копіювальних тяг.

 • Чому компактори BEDNAR стали бестселерами_2Можливість працювати з заглибленим агрегатом на розворотах.

Рама надпотужної міцності та лапи, що кріпляться на стійках з 3D-ефектом, дають агрегату можливість працювати без вимілення на розворотах, завдяки чому зростає продуктивність роботи до 25%, та зменшується ризик пошкодження агрегата внаслідок неправильної експлуатації.

 • Чому компактори BEDNAR стали бестселерами_3Двохрядний самоочисний croskill-коток з пружинним амортизатором.

Особливість crosskill-котка від компанії BEDNAR – це його самоочисний ефект за рахунок двох однакових секцій діаметром 350 мм кожна, що робить агрегат більш універальним для різних умов грунту, а також дозволяє ще краще і ефективніше подрібнювати грудки. Унікальності агрегату додає наявність стабілізуючих пружин на осі croskill-котка, які, по-перше, завжди забезпечують однаковий тиск на кожен сегмент котка, а по-друге, амортизують вібрацію, зберігаючи саму конструкцію.

 • Гідравлічне регулювання тягового дишла.

Як показує досвід використання різних агрегатів, тяговий брус компактора, в силу свого функціоналу, повинен бути міцним і надійним. Завдяки гідроциліндру на дишлі компактора ідеально налаштовується горизонт агрегата, а також амортизуються всі навантаження на дишло, отже, даний вузол залишається цілим і неушкодженим та не потребує додаткових «укріплень».

 • Чому компактори BEDNAR стали бестселерами_4Зручне транспортне положення за висотою та шириною.

Для складання/розкладання SWIFTER має 2 секції, які складаються наперед агрегата. Таким чином вага агрегата в транспортному положенні рівномірно розподіляється по довжині міцної рами.

Про переваги компакторів BEDNAR можна говорити ще довго. Але краще один раз побачити, ніж багато разів почути.

За телефоном +38 067 410 98 92 (Володимир Олексієнко, представник BEDNAR в Україні) Ви можете отримати наступну інформацію:

 • де поруч з вашим господарством працює компактор BEDNAR;
 • фото/відео з полів України, де працює Swifter;
 • професійну консультацію з приводу комплектації, яка якнайкраще підійде до ваших умов роботи;
 • домовитись про демонстрацію агрегату у Вашому господарстві

Опубліковано в журналі “Агроном”, 2021

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
чисте небо
25.9 ° C
25.9 °
25.9 °
52 %
3.5kmh
0 %
Пт
28 °
Сб
27 °
Нд
29 °
Пн
31 °
Вт
33 °