20 Травня 2022

Corteva Agriscience розроблятиме феромони для захисту с/г культур

Corteva Agriscience формує новий портфель біологічних препаратів і буде співпрацювати з M2i в рамках перших міжнародних угод. Компанії спільно розроблятимуть і глобально комерціалізуватимуть феромони для захисту сільськогосподарських культур.

Corteva Agriscience – провідна компанія, яка займається винятково сільським господарством, і M2i – лідер в галузі засобів біологічного захисту рослин на основі феромонів, оголосили про підписання багаторічних глобальних угод щодо дослідження, розробки та глобальної комерціалізації рішень по інсектицидній обробці на основі феромонів.

Дві компанії будуть тісно співпрацювати, щоб вивести на ринок великий портфель семіохімічних продуктів M2i, включаючи продукти на основі феромонів, для спеціальних і просапних культур. Об’єднуючи технології, Corteva і M2i розроблятимуть нові рішення, які допоможуть фермерам боротися зі шкідниками сільськогосподарських культур і продовжуватимуть термін дії рослинних інсектицидів. Подробиці угоди не розголошуються.

«Corteva Agriscience прагне надати фермерам широкий вибір засобів боротьби з шкідниками, включаючи продукти природного походження, – повідомила Сюзанн Уоссон, президент бізнесу засобів захисту рослин Corteva Agriscience. – Ми раді працювати з M2i та її унікальними біорозпадними методами внесення препаратів і рецептурами для розробки нових рішень для фермерів».

«Протягом лише шести років компанія M2i досягла лідерства в галузі виробництва інсектицидів на основі феромонів – наріжного каменю переходу до більш екологічно чистого і стійкого сільського господарства, і стала світовим еталоном в цьому секторі. Ми раді співпрацювати з таким лідером, як Corteva Agriciscience, оскільки робимо свій внесок у розширення її компетенцій в галузі біологічних способів контролю чисельності шкідників. Ми переконані, що перехід до сталого сільського господарства буде здійснюватися в тісній співпраці з фермерами, завдяки допомозі такого експерта галузі, як Corteva», – заявив Філіп Герра, генеральний директор і голова правління M2i.

Це – перші угоди про співпрацю в рамках створення нового глобального портфелю біологічних препаратів Corteva для фермерів, який передбачає розробку біологічних позакореневих і ґрунтових засобів контролю шкідників, ефективного використання елементів живлення, біостимуляторів, рішень для здоров’я ґрунту, а також біодобрив. Феромони забезпечують високоефективну боротьбу з комахами шляхом відлову або порушення шлюбної поведінки у шкідників. Цей цільовий підхід забезпечує практичне рішення для комплексної боротьби зі шкідниками сільськогосподарських культур.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

«Контінентал» завершив весняну посівну

У «Контінентал Фармерз Груп» завершилася весняна посівна...

В Україні створили проєкт, де приймають заявки на розмінування полів

Після звільнення Чернігівської та Київської областей почалося...

Погода

Kyiv
хмарно
22.1 ° C
22.1 °
22 °
50 %
3.9kmh
100 %
Пт
21 °
Сб
19 °
Нд
12 °
Пн
15 °
Вт
18 °