Інноваційний підхід у продажах насіння озимого ріпаку. Бестселер Карамба® повертається

281
Бестселер Карамба® повертається

Для вирішення викликів, які стоять перед аграріями, BASF впроваджує новий для ринку України інноваційний підхід з продажу насіння. Він являє собою комплексну пропозицію, до якої входять гібриди насіння ріпаку та препарат Карамба®. «Інтегрований підхід до продажів насіння компанії BASF унікальний на ринку України. Цим ми уможливлюємо наших кінцевих споживачів отримувати гарантовану якість посівного матеріалу та максимальний захист врожаю ріпаку», – стверджує Андрій Касьян, керівник відділу продажів BASF Agricultural Solutions Україна.

До нової пакетної пропозиції входить 10 паків, кожен з яких включає дві посівні одиниці певного гібриду і 5 л засобу захисту ріпаку Карамба®. Назви запропонованих BASF паків вказують на ключові характеристики гібридів. Наприклад, з паком «Універсальний» аграрій отримає гібрид Брентано з високим ступенем адаптації до умов вирощування у всіх регіонах. Пропозиція включає ще такі паки, як: «Пластичний» з гібридом ІНВ1120, «Стабільний» з гібридом ІНВ1030, «Пізній» з гібридом ІНВ1066, «Стійкий» з гібридом Фенцер, «Досконалий» з гібридом Сейфер, «КЛ пізній» з гібридом ІНВ1166 КЛ, «КЛ ранній» з гібридом ЕЛМЕР КЛ, «Високоолійний» з гібридом Лексер та «Квік старт» з гібридом Джампер.

Препарат Карамба® вже був представлений на ринку України та користувався неабиякою популярністю, але в 2015 році його було виведено з портфоліо компанії. Тепер цей надійний фунгіцид і регулятор росту озимого та ярого ріпаку повертається в першій на ринку пакетній пропозиції від компанії BASF. Діюча речовина фунгіциду Карамба® – метконазол, ефективно контролює такі хвороби, як фомоз, альтернаріоз, склеротиніоз та має відмінну росторегулюючу та фунгіцидну дію.

Нагадаємо, що у 2018 році компанія BASF завершила угоду щодо придбання активів компанії Bayer. Ця транзакція дозволила компанії BASF відкрити новий сегмент бізнесу – насіння. Зараз частка BASF на ринку насіння озимого ріпаку сягає 6% згідно з даними компанії Kleffmann. Однак плани компанії щодо розвитку цього напрямку досить амбітні. «Посівні площі ріпаку стрімко розвиваються з року в рік. Так, згідно панелі компанії Kleffmann у 2018/2019 посівна площа ріпаку збільшилася до 1,25 млн га, що на 25% більше в порівнянні до сезону 2017/2018. І це не дивно, адже ріпак високорентабельна культура, тому інтерес аграріїв щодо її вирощування зростає. Тому ми впевнені, що рухаємося у вірному напрямку і будемо збільшувати присутність у новому сегменті» – пояснює Олександр Ращупкін, керівник відділу насіння BASF Agricultural Solutions.

Насіннєве портфоліо компанії налічує 11 гібридів озимого ріпаку. У 2018 році вперше вивели на ринок 4 гібриди нового покоління під брендом InVigor (ІНВ1030, ІНВ1066, ІНВ1120, ІНВ1166 CL). В планах на 2020 рік – розширення портфоліо гібридів озимого ріпаку. Зараз в реєстрації знаходяться 16 гібридів озимого ріпаку, а також 9 гібридів планують подати на реєстрацію до кінця 2019 року.

BASF

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram