17 Травня 2022

На півдні аграрії приступили до сівби соняшнику

За даними опитування сільгоспвиробників стало відомо, що весняна посівна, незважаючи на всі негаразди, пов`язані із коронавірусом, успішно стартувала в усіх регіонах України.

Як повідомила більшість опитаних, у південному регіоні (частково і у центральному) в поточному сезоні посівна відбувається раніше запланованих термінів через недостатній вміст вологи в грунті. Сроки висіву ярих культур змістилися на 10-12 днів. Аграрії відзначають, якщо посіяти пізніше, то навряд чи вдасться отримати дружні та міцні сходи.

Деякі сільгоспвиробники південних областей, крім ранніх ярих, почали сівбу пізніх ярих, зокрема соняшнику. Температура ґрунту на півдні для сівби задовільна, заморозків не було.

Разом з тим, ряд сільгоспвиробників східних, північних, західних областей країни інформували, що поки не приступили до сівби ранніх ярих культур через відсутність оптимальних температурних режимів для посіву. Але таких господарств, що не розпочали посівну, небагато.

Загальна ситуація із забезпеченням насінням в опитаних господарствах задовільна. Також вони забезпечені добривами, засобами захисту рослин.

infoindustria.com.ua

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

«Контінентал» завершив посадку картоплі

У «Контінентал Фармерз Груп» завершилася посадка картоплі....

Надійний післясходовий захист соняшника, стійкого до імідазолінонів

Вирощування гібридів соняшника за окремими виробничими системами,...

Погода

Kyiv
рвані хмари
15.7 ° C
16.5 °
14.2 °
45 %
0.9kmh
62 %
Вт
18 °
Ср
11 °
Чт
19 °
Пт
22 °
Сб
18 °