01 Липня 2022

Новий сезон – нові ефективні рішення

У 2021 бренд «Агрохімічні технології» представить 12 нових препаратів.

Бренд «Агрохімічні технології» (АХТ) в 2021 році розпочинає  реалізацію 12-ти якісно нових препаратів,  які здатні змінити уявлення агрономів про ефективність захисту рослин.

Список новинок бренду в 2021 році вийшов дуже різноманітним. До нього увійшли препарати абсолютно різних форматів. Перша група засобів – це продукти, створені для вирішення найскладніших агрономічних задач «із зірочкою». Наприклад, для захисту від лускокрилих шкідників, ґрунтових шкідників насіння, кліщів, несправжньої борошнистої роси тощо. До таких препаратів відносяться:

Тіатрин – новий інсектицидний протруйник, що спричиняє водночас і репелентний ефект для захисту насіння від ґрунтових шкідників, і системну дію для захисту від шкідників сходів;

Еміприд – контактно-системний інсектицид із тривалим захисним ефектом;

Піризокс – двокомпонентний акарицид контактної та транс­ламінарної дії для захисту від кліщів на всіх стадіях розвитку;

Цимоксил – фунгіцид, ефек­тивний проти всіх класів грибів: і справжніх, і несправжніх (пероноспороз).

На окрему увагу заслуговують засоби захисту озимих зернових. В нинішньому році випускається одразу два рішення, що ефективно забезпечать захист у фазах від Т0 до Т2:

Фунгісил – двокомпонентний стробілуринвмісний фунгіцид;

Фунгімакс – трикомпонентний фунгіцид у формі суспоемульсії.

Деякі з нових препаратів бренду АХТ не зовсім типові для портфоліо компанії. Наприклад, серед новинок є й мікродобриво, і стабілізатор азоту. Це так звані препарати-«поміч­ники» – друга група препаратів. Цю групу засобів оцінять агрономи-професіонали:

Акваглайд – рН-коректор, що пом’якшує жорстку воду та знижує рівень pH, забезпечує збереження максимальної ефективності препаратів;

Вітамін Бор – добриво для позакореневого підживлення з високим вмістом бору. Це перше мікродобриво в портфелі продуктів АХТ;

N-STAB – інгібітор уреази, що застосовується з КАС чи карбамідом. Зменшує втрату азоту при переході з амідної форми в амонійну, пролонгує дію добрив до 14 днів.

Бренд продовжить втілювати нові рішення та вдосконалювати старі й для тих, хто користується монопрепаратами.

Цього року випустили Регістан Ультра, Полігард Максі, Унісулам.

Планується реєстрація деяких монопродуктів і в наступні роки.

Сергій Богомаз, керівник агрономічної служби АХТ

«Деякі проблеми неможливо вирішити базовими продуктами, вони потребують специфічних рішень. Впродовж кількох років ми вивчали «прогалини», які не закриває базова технологія, та шукали саме ті ідеальні поєднання діючих речовин у необхідній формуляції, які матимуть максимальну ефективність, залишаючись фінансово доступними.

Це абсолютно новий рівень препаратів. Всі вони мають невелику кількість аналогів на ринку України, і переважна більшість із них – рішення мультинаціональних компаній, що є значно дорожчими»

Опубліковано в журналі “Агроном”, 2021

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Несправжня борошниста роса: стратегія захисту

Що таке несправжня борошниста роса (НБР) –...

Захист рослин і погода

Погодні умови впливають на ефективність заходів щодо...

Погода

Kyiv
чисте небо
30.4 ° C
30.4 °
30.4 °
51 %
0.5kmh
0 %
Пт
30 °
Сб
27 °
Нд
29 °
Пн
31 °
Вт
33 °