08 Серпня 2022

Плуги New Holland – переваги в деталях

Останнім часом все більше аграріїв приділяють велику увагу оборотним плугам, а провідні світові виробники розширяють лінійку своєї продукції саме завдяки цим знаряддям. Не є винятком і всесвітньо відомий бренд New Holland.

Пояснення цьому досить просте. Незважаючи на те, що з кожним роком усе більше популяризуються технології вирощування сільгоспкультур із застосуванням безполицевого, плоскорізного, мінімального, нульового та інших видів обробітку ґрунту, в Україні та у європейських країнах з високорозвиненим сільським господарством поки що переважна більшість площ підлягають оранці, й така тенденція може зберігатися ще тривалий час. Зокрема, на важких суглинкових чорноземах плуг залишається безальтернативним знаряддям основного обробітку ґрунту.

Щоб дізнатися більше про оборотні плуги виробництва компанії New Holland, ми поставили кілька запитань продакт-менеджеру із тракторів, самохідних обприскувачів і причіпних машин компанії New Holland в Україні Віталію Каплюку.

Агроном: Серед аграріїв України New Holland асоціюється насамперед із зернозбиральними комбайнами і тракторами. Що спонукало компанію освоїти виробництво оборотних плугів?

Віталій Каплюк: Дійсно, на сьогодні бренд New Holland асоціюється із зернозбиральними комбайнами, тракторами та самохідними оприскувачами. Вже майже 10 років ми є №1 із продажу комбайнів в Україні та займаємо лідируючі позиції з продажу тракторів (понад 6 років кожен третій новий трактор в Україні – це New Holland).

Також на сьогодні ми впевнено завойовуємо ринок самохідних оприскувачів із передньою штангою та з класичним компонуванням.

Займаючи міцні позиції щодо самохідної техніки, компанія вже давно працювала над спектром причіпного обладнання для надання українським аграріям можливості купувати весь спектр необхідної техніки. Тому кілька років тому New Нolland вирішив придбати компанію Kongskilde – відомого виробника причіпного обладнання. До структури Kongskilde входив всесвітньо відомий шведський бренд Оverum із більш як 165-річною історією виробництва плугів. Відтак у бренду New Holland з’явилась своя лінійка висококласних плугів.

Читати по темі: Потрібен ефективний зернозбиральний комбайн – зверніть увагу на New Holland

Основним матеріалом для виробництва плугів залишається сталь, і це саме те, на чому добре розуміються спеціалісти заводу, адже вони мають за своїми плечима сторіччя досвіду з її виробництва. На сьогодні відвали плугів виробляють із високовуглецевої загартованої сталі, що робить їх найбільш довговічними на ринку. Заготовки витримують впродовж 18 годин у карбюризаторі з насиченою вуглецем атмосферою, після чого охолоджують 4 години у середовищі азотного газу. Після цього їх нагрівають 30 хвилин для формування, потім іще 2 години за температури 150°C для зняття всіх напружень. Така технологія виготовлення робить відвали максимально витривалими та довговічними.

А.: Які моделі й модифікації плугів ви плануєте постачати на український ринок?

В.  К.: Лінійка оборотних плугів New Holland починається від найпростіших 3-корпусних і закінчується 8-корпусними для найпродуктивнішої роботи. Плуги New Holland поділяються на навісні та напівнавісні. Залежно від моделі, плуги можуть замовлятись із різною за ступенем міцності рамою. Спосіб регулювання ширини захвату може бути як гідравлічним, так і механічним. За типом захисту плуги можна замовляти зі зрізним болтом та гідравлічним захистом. Для забезпечення максимально якісної роботи плуга в конкретних умовах у своєму портфоліо ми маємо широкий вибір корпусів плуга, передплужників, дискових ножів, опорних коліс тощо.

Для ринку України ми вже активно завозимо 4-, 5- та 8-корпусні плуги під найпопулярніші трактори потужністю 130, 200, та 340 к.  с.

Плуги New Holland – надійні, економічні, довговічні1А.: Які конструктивні особливості виділяють плуги New Holland з-поміж інших виробників плугів?

В.  К.: Як банально це не звучить, але особливістю наших плугів є справжня шведська сталь та продумана конструкція. Шведський завод «Оверум» за свою тривалу історію розвитку не втрачав часу, а постійно вдосконалюв свою продукцію. Якісна сталь надає можливість не мати на рамі наварних підсилювачів у місцях кріплення різних елементів плуга. Форма відвалу плуга доведена до ідеалу, що сприяє значному зменшенню тертя та впливає на витрату пального. Слід також виділити системи регулювання та налаштування плугів New Holland – навіть недосвідчений оператор може швидко впоратись із цим завданням, оскільки всі налаштування дуже прості та інтуїтивні.

Якщо подивитися на плуг, то всі описані переваги одразу і не помітиш, але як тільки оператор розпочинає оранку, то відразу відчуває, що трактор значно легше іде із нашим плугом, забезпечуючи при цьому відмінну якість обробітку ґрунту.

Цього року ми вже робили кілька запусків плугів у роботу, і у всіх аграріїв було однакове враження – набагато легше для трактора порівняно з попереднім плугом, який вони використовували (якщо раніше працювали на 9-й передачі, то з нашим плугом переходили на 10-ту на тракторі Т 7060). Всі запуски відбувалися, як правило, на цілині, й навіть у таких важких умовах, де трава іноді сягала пояса – плуг залишав за собою чорну землю, приорюючи всі без винятку рослинні рештки.

Плуги New Holland – надійні, економічні, довговічні2А.: Ринок плугів в Україні вже певною мірою поділено між кількома відомими компаніями-виробниками. На ваш погляд, завдяки чому плуги New Holland можуть «завоювати» свою частку ринку?

В.  К.: Відповідаючи на це запитання, я скажу так: до 2007 року про комбайни та трактори New Holland майже ніхто не чув в Україні, хоча у Європі це був і є дуже популярний бренд. На сьогодні, незважаючи на дуже щільну конкуренцію з іменитими брендами, New Holland №1 в Україні з продажу комбайнів. Маючи класний продукт – плуги New Holland, ми плануємо зайняти також лідируючі позиції і в сегменті обробітку ґрунту. Хочу звернути вашу увагу на те, що у нас з’явилися не лише плуги, а й стерневі, передпосівні, просапні культиватори, глибокорозпушувачі, дискові борони тощо.

А.: Плуги New Holland призначені для роботи на полях невеликих фермерських господарств чи великих холдингів?

В.  К.: Ми націлені на всі категорії господарств – маємо обладнання під трактори потужністю від 40 до 340 к.  с. Тому необхідну техніку для себе у нас знайде як невеликий фермер, так і потужний агрохолдинг.

А.: Відомо, що різні за призначенням машини компанії New Holland збирають на заводах у різних країнах. Де будуть виготовляти плуги New Holland?

В.  К.: Завод із виготовлення плугів New Holland розташований у шведському містечку Оверум. Тобто для буд-якого ринку плуги будуть вироблятись в одному місці.

А.: Обираючи плуг New Holland, якими мають бути вимоги до трактора: яка потужність на корпус, скільки необхідно пар гідровиводів тощо?

В.  К.: Звісно, класична відповідь на запитання про потужність, необхідну на один корпус, – «залежно від властивостей ґрунту». Але я можу запевнити, що плуги New Holland потребують значно менше потужності порівняно із іншими брендами. Це ми побачили у полі й почули від операторів тракторів, які раніше працювали з іншими плугами. Що стосується гідровиводів, то на прикладі п’ятикорпусних плугів, які ми запускали в роботу, – достатньо було мати всього лише одну пару. Звичайно, при комплектуванні плуга гідравлічною системою регулювання ширини захвату необхідно мати дві пари.

Опубліковано в журналі “Агроном”, 2021

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

У компанії LEHNER розповіли, чому їх техніка така популярна в Україні

Компанія LEHNER – це німецький виробник інноваційної...

STEKETEE EC-Weeder 9 V: універсал із штучним інтелектом

Як працює просапний культиватор STEKETEE, оснащений системою...

Погода

Kyiv
рвані хмари
22.1 ° C
23.1 °
21.5 °
83 %
0.5kmh
77 %
Пн
25 °
Вт
24 °
Ср
22 °
Чт
30 °
Пт
32 °